Plán pro udržitelný šatník v roce 2022

Chcete udržitelný šatník? Tak to je třeba vytvořit si nějaký plán, který vám v jeho tvorbě pomůže. Tyto plány jsou užitečné, mají totiž svůj účel. Pomohou vám přehodnotit vlastní šatník. 

 

  1. Jaké máte ramínka? Vyhoďte ty nejlevnější drátěné, ničí totiž oblečení. Nahraďte je za pevné a stabilní raminka, z nichž oblečení nebude klouzat a bude viset tak, jak má. 
  2. Projděte svůj šatník a vytvořte si hromadu oblečení s termínem “možná” a když tak ji po druhé inspekci vyřaďte. Musíte být tvrdý a rozumově chladný. Skutečně věříte, že si daný kousek ještě někdy oblečete? Neudělá radost někde jinde? Vážně musíte mít ve své skříni věci, které vám nesluší? Vyřaďte je. 
  3. Pravidelně provádějte audit své skříně. Co je poškozené, vynošené, vytahané, bez kompromisu vyřaďte. Co jste na sobě neměli déle než dva roky, pošlete dál. Pokud máte ve skříni nějakou novou věc, kterou jste na sobě neměli více než rok, udělejte s tím to samé. 
  4. Při auditu si vytvořte poznámky, co potřebujete obnovit, čím byste měli šatník doplnit a podobně. 
  5. Zapomeňte na sezónní trendy a trendové barvy, vraťte se k základům. Základ tvoří neutrální odstíny, které postupně rozšiřujte na pestrou paletu barev, které vám svědčí. Zjistěte si, zda jste jaro, léto, podzim nebo zima. Barevné kousky by se měly objevovat nejen v létě, ale i v zimě. 
  6. Základní kameny šatníku tvoří: černá, bílá nebo krémová, námořnická modrá, velbloudí, džínovina a šedá. Na podzim a v zimě potom také hořčicová a olivově zelená. Na jaře a v létě potom také baby blue a světle žlutá. Co se týká vzorů, ideální jsou proužky, puntíky, hvězdičky a květinový potisk. 
  7. Na pomalý šatník musíte chytře. Pokud začínáte, začněte zvolna. Nahraďte jen některé věci podle vlastního vkusu. Pořiďte si základní kousky, jimiž je zapotřebí šatník upgradovat.
Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz