Pánské kalhoty Chinos jsou must have kouskem pánského šatníku

Zájem o módu mezi muži stoupá, a to hlavně v jarní a letní sezóně. Chcete tedy vědět, co bude letos v létě kralovat v pánském šatníku? My to víme a rádi se s vámi s touto informací podělíme. 

 

Pánské kalhoty Chinos - must have kouskem na toto léto

Ještě před pár lety byste si ještě ani ve snu nepomysleli, že by se chinos kalhoty mohly stát jedněmi z nejnošenějších pánských kalhot. Nicméně, pánská móda je rok od roku odvážnější a otvírá se novým trendům. Revoluce v pánské módě se projevila s rostoucí propagací slim-stylu oblečení. Toto oblečení je trochu vypasovanější, přiléhavější a někdy dokonce až upnuté. V pánských šatnících se začaly objevovat různé nové kusy oblečení, včetně kalhot. A tak se dostaly do módy i chinos kalhoty

Co jsou Chinos kalhoty? 

Chinos kalhoty jsou extrémně pohodlné bavlněné kalhoty. Mohou být trochu volnější okolo boků, nebo také vypasovanější, městské i kancelářské. Tyto kalhoty mohou být stylizovány různými způsoby. Vypadají skvěle jak k elegantnímu saku, tak i k ležérnímu tričku. Podobně je to i s botami. Hodí se k němu jak tenisky, pantofle, tak i mokasíny. Nejvíce oblíbené jsou béžové a hnědé. 

S čím nosit pánské chinos kalhoty

Jak se postupně ukázalo, chinos kalhoty jsou jedny z nejpřátelštějších kalhot, které se hodí k hodně oblečení. Dnes už se nosí i na svatby a kombinují se s elegantní košilí a sportovnějším sakem. Současné obleky čím dál více opouští svůj tradiční střih v prospech těchto pohodlnějších souprav s chinos kalhotami. V chinos můžete jít nejen na svatbu, ale i do tanečních, na maturitu, do práce, na rande, na schůzku s přáteli, pracovní pohovor i rodinnou návštěvu. Když si k nim oblečete bílé tričko, kožený pásek a máte jednoduchý, ale elegantní outfit. Podobně je to i s košilí.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz