Pánská mikina - najděte si u nás svůj dokonalý kousek!

Donedávna byla pánská mikina prvkem sportovního oděvu, dnes ale triumfuje v ležérní módě. Pánská mikina se stává must have kouskem každého pánského šatníku. A proto se podívejte na našeho stylového průvodce pánskými mikinami, abyste se o nich dozvěděli vše. 

 

Nejoblíbenější typy pánských mikin

Pánská mikina je dnes ikonická a nadčasová. Ve světě módy se objevila v 30. letech minulého století. Během desetiletí prošla mikina změnou z předmětu určeného pro sportovce a dělníky v trendy univerzální kousek pro každého muže. V současné době existují celkem 3 základní typy pánských mikin: 

  • Klasická pánská mikina, která je hladká, minimalistická, jednobarevná a s logem nebo i bez. 
  • Pánské mikiny na zip, které jsou pohodlné, a to především při sportu nebo horské turistice. 
  • Pánské mikiny s kapucí, které jsou ideální pro chladnější dny. 

 

Nejlepší pánské mikiny, na co si při jejich výběru dát pozor? 

Máte několik možností. Ve svém pánském šatníku můžete mít mnoho mikin, ale můžete se také zaměřit na kvalitu a mít jich sice míň, ale za to dokonalých. Nejlépe v těchto případech funguje kvalitní bavlna. Pečlivě si také při vybírání prohlédněte také švy a lemování mikiny, ty by měly být rovné a bez třepení. Nebojte se investovat do prémiových značek vyplatí se to. Takové mikiny jsou často nadčasové a vydrží vám v šatníku po mnoho sezón. Vybírejte si kvalitní mikiny, zvláště pokud je nosíte denně. Při výběru nepodceňujte nákup té správné velikosti. Stylové pánské mikiny by neměly být ani příliš volné, ale ani příliš těsné. Rukávy by měly končit u zápěstí a dole mírně pod boky a přiléhat by měla po celém obvodu k pánvi. 

Módní pánské mikiny

Obliba klasických mikin je tu po letech opět zpátky. Oblíbené jsou jak minimalistické modely, tak i ty volnější, inspirované streetwer estetikou 80. a 90. let. Kombinují se dokonce i s kraťasy a tradičně s modrým denimem.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz