Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Opalování nahoře bez - módní trend nebo velké riziko?

18.04.2023 00:00:00

Máme sice leden, ale to neznamená, že byste nemohli vyrazit za teplem do teplých krajin. Je skvělé se vyhřát. Jen tak ležet na pláži a čekat, až tělo nabere krásnou zlatavou barvu. Opálené tělo je považováno za krásné, svůdné, navíc opálení opticky zeštíhluje. Mnoho žen navíc rádo při opalování odhodí podprsenku aby na kůži nebyly patrné žádné bílé stopy. Je to ale bezpečné? Může být opalování poprsí nebezpečnější než opalování celého těla? 

 

Specialisté každoročně radí, jak se chránit před nadměrnou radiací, protože vás to může přijít draho. 

 

Jaké jsou výhody opalování

Opalování není jen zlo. Slunce potřebujeme k životu. A do určité míry prospívá našemu zdraví. Chce to ale střídmost, protože bez ní si můžeme způsobit vážné zdravotní problémy. Jednou z výhod pobytu na slunci je to, že se díky němu budete cítit lépe. Zvyšuje totiž hladinu serotoninu, tedy hormonu štěstí. Výzkumy ukazují, že mírné opalování zabraňuje depresím a zajišťuje správné fungování těla. Slunce posiluje kostitvorné procesy, tiší bolesti kloubů a svalů, urychluje hojení ran. Vlivem slunce se vylučuje vitamin D3, který je pro náš život nezbytný. V létě nemusíme užívat suplementy. Zlepšuje i fungování imunitního systému. Znamená to však, že si tedy můžeme bez problému opalovat i naše prsa? To bohužel ne. Dlouhodobé opalování má totiž mnoho nepříznivých účinků. Slunečnímu záření jsou nejvíce přitom vystavena právě prsa. 

 

Co nám hrozí? 

Jsou lidé , kteří na slunci stráví celý den a jsou rádi, když jim pokožka tmavne. Je dobré však vědět, že z dlouhodobého hlediska to může mít negativní účinky. Kůže rychleji stárne, objevují se vrásky a zabarvení. Kůže ztrácí elasticitu, ztenčuje se a vysušuje. Změny jsou viditelné po celém těle, ale nejvíce trpí právě prsa. Prsa nejsou zvyklá na kontakt se sluncem. Po celý rok jsou zakryté, takže náhlé vystavení slunečnímu záření pro ně může být šok. Speciální ochranu vyžadují bradavky, které stejně jako rty nemají zrnitou vrstvu, které by je před slunečním zářením chránila. Tato vrstva je důležitá, přispívá k tvorbě keratinu, pečuje o hebkost a pružnost pokožky, zadržuje vodu v tkáních. Nechráněné bradavky jsou velmi zranitelné. Pokožka prsou vystavená slunečním paprskům stárne mnohem rychleji. Pleť bude vypadat o pár let starší než u jejich vrstevnice. Poprsí tak bude vrásčité, odbarvené, bez pevnosti a pružnosti. I krátký pobyt na slunci může způsobit jejich spálení. Podobné to není pouze na slunci, ale i v soláriu. 

Jak bezpečně opálit prsa? 

Pokud je chcete mít mermomocí opálené, dodržujte několik pravidel. Neopalujte se v době mezi 10 a 14 hodinou. Opalujte se ve stínu. Zlatá barva se sice objeví pomaleji, ale pokožka zůstane zdravá. Krémujte se opalovacími krémy s tím nejvyšším filtrem. Mažte je každé 2 hodiny a po každé koupeli. Je dobré, když si i přes opalování prsou bradavky zakryjete. Opalování prsou na slunci by se měly vyhýbat těhotné, kojící a ženy, která mají četná mateřská znaménka. Kontraindikací mohou být i některé léky.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz