Oblečení pro vysoce citlivé lidi

Vysoká citlivost je téma, posledních let. Bohužel pro mnoho lidí je stále těžké pochopit, že se někdo může unavit na hlučném místě v zábavním parku a nemá rád večírky, kde se toho hodně děje. Má to i velký vliv na to jaké oblečení preferují. Víte, jaké oblečení je pro takové citlivé lidi nejlepší? 

 

Co je vysoká citlivost? 

vysoká citlivost je genetická vlastnost, která se podle odhadu z 20% dostává od rodičů. Cilivost není ani vadou, ani chybou, za kterou byste se měli stydět. Bohužel vás jen váš centrální nervový systém nutí vnímat svět jinak a k tomu patří i potřeby pro oblečení, prádlo, ručníky a ložní prádlo. Jak si vybrat ale to nejlepší prádlo pro vysoce citlivé lidi? 

Takové oblečení je vyrobeno z materiálů šetrných k pokožce

Vysoce citliví lidé se často potýkají s nákupem oblečení. Mnoho firem totiž šije jen ze syntetických tkanin. Polyester, nylon a akryl jsou levnými materiály, ale pro ně ne zrovna vhodnými. Nejlepší oblečení pro vysoce citlivé lidi je vyrobeno z přírodních materiálů, tedy ze lnu, bavlny a hedvábí. všechny jsou šetrné k pokožce, příjemné na dotek a hlavně zajišťují i správnou termoregulaci. Pozor, to ale neznamená, že oblečení nemůže být vyrobeno z umělých materiálů, zvládnou ty z celulózy, tedy viskózu, lyocell, umělé hedvábí a modal. 

Oblečení bez aplikací a nápaditých dekorací

Vysoce citliví lidé často cítí nepohodlí kvůli aplikacím a ozdobám, které mají zdůrazňovat krásu. V reálu jsou pro ně nepříjemné a nepohodlné. Vadí jim, že je cítí, že škrábou, zařezávají se. Nemají rádi kamínky, perličky. Preferují oblečení se zajímavým střihem a potisky. Nemají rádi ani kožené řemínky nebo tuhé švy.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz