Novým trendem, které u mužů nahrazují tepláky, je nošení pyžam jako domácího oblečení

 

Stalo se to během jednoho roku. Roku, který změnil mnohé. Díky mnoha zavřeným obchodům, kdy pořízení oblečení nebylo zrovna nejjednodušší aktivitou, jsme byli nuceni být kreativní. Muži navíc upustili od každodenního nošení obleků, které vyměnili za tepláky. V poslední době se však objevil další zajímavý trend, v domácím prostředí se jako běžné denní oblečení začali objevovat pánská pyžama. 

 

Trend navíc propagují známé zahraniční tváře, kteří si v luxusních pyžamech virtuálně přebírali ceny Grammy. 

Pyžamům se tak v roce 2020 a 2021 vede skutečně více než dobře. Jejich prodej se zvýšil o více než 90%. Je to obrázek toho, že i když doma pracujeme, chceme se cítit dobře a pohodlně. Při nákupu pyžam je proto kladen důraz na vzhled, střih i materiál, z něhož je pyžamo vyrobeno. 

Snaha pracovat doma v obleku, tak, jako byste byli na pracovišti je přeci jen zvláštní a do značné míry nepohodlná. Nová generace pyžam, se snaží skloubit reprezentativnost i pohodlí. Tato pyžama jsou speciálně upravená. Bez obav v nich můžete doma relaxovat, ale i vystupovat před kamerou. 

16. dubna Mezinárodní den nošení pyžama v pracovní den, čili pyžamový den

Aktuálně to tedy vypadá, že z jednoho dne se tak stal celý rok. Přitom je to poměrně nový svátek, který se objevil teprve v roce 2004. Je to spojeno s odměnou za svou dlouhou práci na daních.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz