Neustále si upravujete svou podprsenku? Podívejte se, co je na ní špatně

Je to maličkost, ale je to otravné. Tahle maličkost, kdy musíme pravidelně několikrát, ale i desetkrát denně korigovat naši podprsenku, která si tak trochu dělá, co chce. Děláme to mnohdy mechanicky, rutinně a často i nevědomě. Může jít o ramínko, které je třeba zvednout, podprsenka utíkající po zádech, prso vypadávající z košíčku nebo vyčnívající kostice. Uvědomili jste si, že to děláte? Je nejvyšší čas si svou podprsenku důkladně prohlédnout. 

 

Některé vady na takové podprsence je možné opravit, ale bohužel obvykle je to zvěst o nutnosti koupit si novou podprsenku. Nicméně, před nákupem nové podprsenky se ještě koukněte, proč k tomu docházelo, aby se to v budoucnu neopakovalo. Každé takové padání ramínka a podobně, je totiž důkazem špatného nošení podprsenky nebo třeba změny velikosti. 

Podprsenka se na zádech zvedá a prsa klesají 

Tento jev je znakem příliš volného obvodu podprsenky. Je proto typické, že podprsenka nejprve vypadá skvěle, ale potom, co si ji obléknete, se přistihnete, že si ji musíte několikrát denně stáhnout dolů. Děje se tomu tak z důvodu natažení obvodu. Je to celkem přirozená věc. A proto při nákupu podprsenky na to pamatujte a vybírejte si takovou, kterou budete zapínat na ten nejvolnější, čili ten nejkrajnější háček. Čím déle a častěji budete podprsenku nosit, tím se rychleji opotřebuje a jelikož většina dnešních podprsenek je z elastanových vláken. Vlivem tělesného tepla a častého praní začnou tvrdnou a drolit se. Jednou za čas je prostě nezbytné podprsenku vyměnit. Pokud se toto objeví u nové podprsenky, je to jasný signál, že byste si ji pořídit neměly, její obvod je příliš velký. Pokud budete kupovat stejnou, vezměte si menší velikost obvodu. 

Jedno ramínko nebo obě se uvolňují a sjíždějí v jejich nastavení

Sjíždění ramínek je velmi nepříjemné. Stává se to i u nově zakoupených podprsenek, jejichž ramínka jsou tenká a nekvalitní. Velmi typické to je pro špagetová ramínka. Typické je to také pro ramínka vyrobená z příliš lesklých nebo hladkých materiálů. Někdy za to může i formování, tedy přirozené natahování, které pak napomáhá skluzu. Pokud je možné, ramínka vyměňte za kvalitní neklouzavé. Pokud vyměnit nejdou, nekupujte si takovou podprsenku. 

 

Ramínka padají z ramen 

Když ramínka padají z ramen, můžou za to obvykle špatně nastavená ramínka nebo nesedící podprsenka. Padající ramínka podprsenky jsou prá velmi sexy. Alespoň to tvrdí muži. No, nám to ale moc nepříjde, protože nás to ohromně rozčiluje. Někdy by přitom stačilo, správně si ta ramínka upravit. Pokud to nepomůže, důvodem může být příliš široké umístění ramínek na podprsence. Lepší pak bude model s ramínky blíže krku. Pomoci vám může i malá vychytávka, která vám umožní přiblížit ramínka na zádech k sobě, a to stahovací sponu nebo stahovák na ramínka. Dalším důvodem pro pád ramínek je o volný obvod podprsenky. Dobré také je mít podprsenku s širšími ramínky. 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz