Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Neustále si upravujete svou podprsenku? Podívejte se, co je na ní špatně

29.03.2023 00:00:00

Je to maličkost, ale je to otravné. Tahle maličkost, kdy musíme pravidelně několikrát, ale i desetkrát denně korigovat naši podprsenku, která si tak trochu dělá, co chce. Děláme to mnohdy mechanicky, rutinně a často i nevědomě. Může jít o ramínko, které je třeba zvednout, podprsenka utíkající po zádech, prso vypadávající z košíčku nebo vyčnívající kostice. Uvědomili jste si, že to děláte? Je nejvyšší čas si svou podprsenku důkladně prohlédnout. 

 

Některé vady na takové podprsence je možné opravit, ale bohužel obvykle je to zvěst o nutnosti koupit si novou podprsenku. Nicméně, před nákupem nové podprsenky se ještě koukněte, proč k tomu docházelo, aby se to v budoucnu neopakovalo. Každé takové padání ramínka a podobně, je totiž důkazem špatného nošení podprsenky nebo třeba změny velikosti. 

Podprsenka se na zádech zvedá a prsa klesají 

Tento jev je znakem příliš volného obvodu podprsenky. Je proto typické, že podprsenka-lovely-minimizer-w-triumph/" target="_self">podprsenka nejprve vypadá skvěle, ale potom, co si ji obléknete, se přistihnete, že si ji musíte několikrát denně stáhnout dolů. Děje se tomu tak z důvodu natažení obvodu. Je to celkem přirozená věc. A proto při nákupu podprsenky na to pamatujte a vybírejte si takovou, kterou budete zapínat na ten nejvolnější, čili ten nejkrajnější háček. Čím déle a častěji budete podprsenku nosit, tím se rychleji opotřebuje a jelikož většina dnešních podprsenek je z elastanových vláken. Vlivem tělesného tepla a častého praní začnou tvrdnou a drolit se. Jednou za čas je prostě nezbytné podprsenku vyměnit. Pokud se toto objeví u nové podprsenky, je to jasný signál, že byste si ji pořídit neměly, její obvod je příliš velký. Pokud budete kupovat stejnou, vezměte si menší velikost obvodu. 

Jedno ramínko nebo obě se uvolňují a sjíždějí v jejich nastavení

Sjíždění ramínek je velmi nepříjemné. Stává se to i u nově zakoupených podprsenek, jejichž ramínka jsou tenká a nekvalitní. Velmi typické to je pro špagetová ramínka. Typické je to také pro ramínka vyrobená z příliš lesklých nebo hladkých materiálů. Někdy za to může i formování, tedy přirozené natahování, které pak napomáhá skluzu. Pokud je možné, ramínka vyměňte za kvalitní neklouzavé. Pokud vyměnit nejdou, nekupujte si takovou podprsenku. 

 

Ramínka padají z ramen 

Když ramínka padají z ramen, můžou za to obvykle špatně nastavená ramínka nebo nesedící podprsenka. Padající ramínka podprsenky jsou prá velmi sexy. Alespoň to tvrdí muži. No, nám to ale moc nepříjde, protože nás to ohromně rozčiluje. Někdy by přitom stačilo, správně si ta ramínka upravit. Pokud to nepomůže, důvodem může být příliš široké umístění ramínek na podprsence. Lepší pak bude model s ramínky blíže krku. Pomoci vám může i malá vychytávka, která vám umožní přiblížit ramínka na zádech k sobě, a to stahovací sponu nebo stahovák na ramínka. Dalším důvodem pro pád ramínek je o volný obvod podprsenky. Dobré také je mít podprsenku s širšími ramínky. 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz