Nestyďte se být sexy, noste negližé

Negližé, nebo zastarale nedbalky, se objevily v době rokoka, kdy se staly neformálním oblečením, v němž v té době dámy přijímaly své hosty. V té době negližé tvořil korzet, nařasená splývavá sukně, tenký (mnohdy průhledný) plášť a trojcípý šátek, jimiž si dámy v té době zakrývaly výstřih. Nešlo o spodní prádlo jako takové, tak, jak ho vnímáme dnes. 

Moderní negližé

Negližé z moderní doby je synonymem pro luxusní noční prádlo, které se ženskost a smyslnost snaží ještě více podtrhnout. Je ohromně sexy a zpravidla je vyrobeno z hedvábí nebo saténu. Tedy materiálů, jež vynikají svou jemností a hebkostí, jsou velmi příjemné na dotek a lesknou se na povrchu. 

Kdy se negližé stalo tak sexy

Ke zlomu v pojetí negližé došlo během druhé světové války, kdy se začaly navrhovat více a více odvážnější a erotičtější modely. Nejoblíbenější se přitom v té době stala noční košilka zvaná baby-goll, což byla velmi erotická a lechtivá košilka, kterou měly rády nejen ženy. 

Negližé dneška

Dnes je negližé velmi smyslným a svůdným nočním prádlem se silným erotickým nábojem. Pro většinu žen jde o nezbytný kousek v jejich prádelníku. Vybírat si dneska máte z čeho. Na trhu jsou noční košilky v různých délkách, střizích, barvách i provedení. I dnes ty nejdražší jsou ušity z pravého hedvábí, ale mnohem častěji jsou z nylonu, polyesteru, bavlny a jejich směsí. Je jen na vás, kterému materiálu dáváte přednost. 

Nestyďte se, buďte hvězdou

Nejnověji je totiž v kurzu nosit negližé jako šaty. Jsou v kurzu už nějaký ten rok a vypadá to, že ani jaro roku 2021 na tom nebude jinak. Nosit ho přitom můžete samotně jako společenské šaty nebo zapravené do sukně. Pokud nejste tak troufalé, stydíte se, můžete si pod ně navléct pro jistotu třeba ještě tričko.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz