Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Nejpodivnější podprsenky na světě

02.03.2023 00:00:00

Historie podprsenek je hluboká. A spjata je i s různými extrémy. Pojďte se spolu s námi podívat na to, jaké za svou éru vznikly ty nejpodivnější podprsenky na světě. 

 

Podprsenka pro špionky

Nedávno byla v rámci jedné exkurze o špionech, v Muzeu špionáže, v Berlíně vystavená tzv. Bra Spying Camera, kterou používaly informátorky v době východoněmecké vlády (čili v osmdesátých letech minulého století). Tato podprsenka má v sobě zabudovaný sledovací kamerový systém. 

Podprsenka pro chvíle nouze

Je tomu pár měsíců, co jsme se smály nápadu roušky z podprsenky. V reálu nejde o žádnou neotřelou novinku. Již v roce 2009 doktorka Elena Bodnar přišla s originálním nápadem, kdy je možno běžnou podprsenku použít i místo plynové masky. Nejde o normální podprsenku, je upravena tak, aby se v případě potřeby mohla na masku proměnit. 

Tak trochu bláznivá podprsenka

Jde o tzv. Candelabra bra. Tato podprsenka je skutečně bláznivá, napůl erotická a napůl děsivá. Podprsenka totiž má na sobě konstrukci svícnu se svíčkami. 

VICTORIA’S SECRET FANTASY BRAS

Nejdražší podprsenku na světě vytvořila VICTORIA’S SECRET. Zdobí ji velký počet drahých kamenů, kameny Swarovski a nechybí zde ani pravý diamant. Stojí asi 15 milionů dolarů. Tyto podprsenky jsou vyrobené ručně. 

Tak trochu divoké kolekce podprsenek Triumph

Každý rok světoznámá značka Triumph vydává kolekci bláznivých podprsenek. Jde kupříkladu o skleněné podprsenky, podprsenky z fotbalových míčů nebo podprsenky s vestavěnými akvárii. 

Madonnina kónická podprsenka

Tuto legendární podprsenku Madonně navrhl Jean-Paul Gaultier. Podprsenka se poprvé na scéně objevila v roce 1984. O 6 let později Madonna Gaultiera požádala, aby jí navrhl ve stejném stylu všechny kostýmy na její turné. 

Katy Perry’s Firework bra

Upřímně řečeno, všechny podprsenky od Katy Perry, které se objevily na scéně, byly zcela jedinečné. Měla na sobě podprsenku v podbě mátových bonbonů, jiskřivé filmové cívky i podprsenku, která stříkala šlehačku. Její nejdivočejší podprsenkou však bezesporu v roce 2001 byla podprsenka, která vystřelila ohňostroj. 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz