Nejpodivnější podprsenky na světě

Historie podprsenek je hluboká. A spjata je i s různými extrémy. Pojďte se spolu s námi podívat na to, jaké za svou éru vznikly ty nejpodivnější podprsenky na světě. 

 

Podprsenka pro špionky

Nedávno byla v rámci jedné exkurze o špionech, v Muzeu špionáže, v Berlíně vystavená tzv. Bra Spying Camera, kterou používaly informátorky v době východoněmecké vlády (čili v osmdesátých letech minulého století). Tato podprsenka má v sobě zabudovaný sledovací kamerový systém. 

Podprsenka pro chvíle nouze

Je tomu pár měsíců, co jsme se smály nápadu roušky z podprsenky. V reálu nejde o žádnou neotřelou novinku. Již v roce 2009 doktorka Elena Bodnar přišla s originálním nápadem, kdy je možno běžnou podprsenku použít i místo plynové masky. Nejde o normální podprsenku, je upravena tak, aby se v případě potřeby mohla na masku proměnit. 

Tak trochu bláznivá podprsenka

Jde o tzv. Candelabra bra. Tato podprsenka je skutečně bláznivá, napůl erotická a napůl děsivá. Podprsenka totiž má na sobě konstrukci svícnu se svíčkami. 

VICTORIA’S SECRET FANTASY BRAS

Nejdražší podprsenku na světě vytvořila VICTORIA’S SECRET. Zdobí ji velký počet drahých kamenů, kameny Swarovski a nechybí zde ani pravý diamant. Stojí asi 15 milionů dolarů. Tyto podprsenky jsou vyrobené ručně. 

Tak trochu divoké kolekce podprsenek Triumph

Každý rok světoznámá značka Triumph vydává kolekci bláznivých podprsenek. Jde kupříkladu o skleněné podprsenky, podprsenky z fotbalových míčů nebo podprsenky s vestavěnými akvárii. 

Madonnina kónická podprsenka

Tuto legendární podprsenku Madonně navrhl Jean-Paul Gaultier. Podprsenka se poprvé na scéně objevila v roce 1984. O 6 let později Madonna Gaultiera požádala, aby jí navrhl ve stejném stylu všechny kostýmy na její turné. 

Katy Perry’s Firework bra

Upřímně řečeno, všechny podprsenky od Katy Perry, které se objevily na scéně, byly zcela jedinečné. Měla na sobě podprsenku v podbě mátových bonbonů, jiskřivé filmové cívky i podprsenku, která stříkala šlehačku. Její nejdivočejší podprsenkou však bezesporu v roce 2001 byla podprsenka, která vystřelila ohňostroj. 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz