Nejlepší šaty pro ženy nad 40

Je vám 40 a více a tak trochu tápete v tom, jaké šaty vám nejvíce svědčí? Tak to jste tu správně. I ve 40 letech můžete stále vypadat stylově  a mladistvě. 

 

40 let je taková zvláštní doba, kdy se ženy ocitají na pomezí. Před nimi je nová životní fáze. Ne všechny šaty se ukazují jako ty nejlepší. Není třeba věšet hlavu. Je na čase se na módu a šaty podívat v zcela novém světle a naučit se s nimi experimentovat. 

Méně je někdy více, upusťte od chvilkových trendů, zaměřte se více na klasiku

Žena ve 40 letech by se neměla zuby nehty držet nejžhavějších trendů, ale měla by se více zaměřit na nadčasovou klasiku. Právě v nich nakonec bude vypadat mnohem mladší. Pozor, to ale neznamená, že byste neměli nosit nic trendového, jen byste měli mít k módním trendům trochu střídmější přístup. Pokud si tedy vybíráte šaty, nejlepší jsou klasické střihy a také i klasické barvy, které ještě více odpovídají vašemu věku. 

Prodlužte délku svých šatů 

Je to zajímavé, jakmile máte čtyřicet a více let, krátké šaty působí doopravdy nemístně. Mini délka šatů již skutečně ženám nad 40 nesvědčí. Je proto dobré délku šatů trochu poupravit a vybírat si ty, které jsou o něco delší. Pozor, to neznamená, že byste nyní měli chodit pouze v maxi šatech nebo šatech po kotníky. Ty nejlepší šaty pro vás jsou ty, co mají délku těsně nad koleny. Jde tedy o midi šaty. Ty jsou kupodivu neuvěřitelně lichotivé i pro drobné ženy.  

 Oblékejte se podle tvaru svého těla

Popravdě, oblékat se podle tvaru svého těla byste se měly vždy, nejen po čtyřicítce. V průběhu života se ženám tvary mění a je zapotřebí se této skutečnosti přizpůsobit. Není to nic neobvyklého. Pokud vám už šaty nesedí, vyměňte je za ty, co vám sedět budou. Není to vlastně nic složitého.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz