Nejlepší kalhoty podle typu postavy

Nejnovější trendy nemusí znamenat, že vám vždy budou sedět a lichotit vaší postavě. Není proto vždy záhodno hnát se za tím nejnovějším. Oblékat bychom se měli vždy s ohledem na naše tělo. Oblečení by mělo zvýrazňovat naše pěkné rysy a skrývat problémové oblasti. Což někdy může být obtížné, protože společnost chce jen strojově prototypní štíhlé postavy. Vybrali jsme pro vás kalhoty, které se hodí různým postavám, tedy různým tvarům a velikostem. 

 

Pro štíhlé postavy

Máte štíhlou postavu, která nepřibere ani gram bez ohledu na to, kolik pizz sníte? Máte štíhlé až hubené dlouhé nohy? Vy si můžete dovolit přidat jim objem. Ideální jsou pro vás proto kalhoty s širokými nohavicemi a výrazným středním pasem, který dodá vašemu tělu ženský tvar. 

 

Pro drobné postavy

Jste drobné? Tak to nejspíše bojujete s dlouhými nohavicemi. Vy ale potřebujete efektní siluety. A i když byste měly nosit dlouhé kalhoty, ne však sahající až na zem. Končit by měly vždy těsně nad kotníky. 

 

Ideální kalhoty pro ženy s plochým zadkem

Pokud máte plochý zadek a chcete mít atraktivní oblouček, potřebujete mít na sobě kalhoty se zúženými nohavicemi

 

Ženy s postavou ve tvaru jablka

Ženy s postavou ve tvaru jablka mají výrazný střed. Potřebují proto tedy něco, co jim vytvoří pas a trochu přesměruje nejširší bod těla. To se jim může povést díky kalhotám s vysokým pasem a elegantním páskem. Pak bude totiž pas vypadat v poměru k zbytku těla vypadat drobně. 

 

Ženy s postavou obráceného trojúhelníku 

Ženy s postavou obráceného trojúhelníku potřebují vyvážit šířku ramen se základnou těla. To se jim však nikdy nepovede s kalhoty, které jsou přiléhavé nebo těsné u kotníku. Těm by se naopak měly vyhýbat velkým obloukem. Nejvíce jim sedí rovně střižené kalhoty se střední výškou pasu. 

 

Chlapecké postavy

Chlapeckým postavám svědčí mum’s jeans a boyfriends jeans s úzkým pasem. Protože jim právě tyto kalhoty přidají ženské křivky, které nemají

 

Postava přesýpacích hodin

Na tuto postavu se hledí jako na ideální. Tedy postavu, které chtějí všechny ostatní docílit a která se může ztratit v nabídce kalhot pro všechny ty, kteří chtějí něco skrýt nebo zvýraznit. Najít pro takovou postavu ty správné kalhoty tak může být ohromně těžké. Vyrábí se jich i nejméně. Nejvíce jim sluší kalhoty se středně vysokým pasem a volně splývají dolů. Obkreslují křivky a směrem dolů se pozvolně zužují.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz