Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Nejlepší kalhoty podle typu postavy

20.07.2022 00:00:00

Nejnovější trendy nemusí znamenat, že vám vždy budou sedět a lichotit vaší postavě. Není proto vždy záhodno hnát se za tím nejnovějším. Oblékat bychom se měli vždy s ohledem na naše tělo. Oblečení by mělo zvýrazňovat naše pěkné rysy a skrývat problémové oblasti. Což někdy může být obtížné, protože společnost chce jen strojově prototypní štíhlé postavy. Vybrali jsme pro vás kalhoty, které se hodí různým postavám, tedy různým tvarům a velikostem. 

 

Pro štíhlé postavy

Máte štíhlou postavu, která nepřibere ani gram bez ohledu na to, kolik pizz sníte? Máte štíhlé až hubené dlouhé nohy? Vy si můžete dovolit přidat jim objem. Ideální jsou pro vás proto kalhoty s širokými nohavicemi a výrazným středním pasem, který dodá vašemu tělu ženský tvar. 

 

Pro drobné postavy

Jste drobné? Tak to nejspíše bojujete s dlouhými nohavicemi. Vy ale potřebujete efektní siluety. A i když byste měly nosit dlouhé kalhoty, ne však sahající až na zem. Končit by měly vždy těsně nad kotníky. 

 

Ideální kalhoty pro ženy s plochým zadkem

Pokud máte plochý zadek a chcete mít atraktivní oblouček, potřebujete mít na sobě kalhoty se zúženými nohavicemi

 

Ženy s postavou ve tvaru jablka

Ženy s postavou ve tvaru jablka mají výrazný střed. Potřebují proto tedy něco, co jim vytvoří pas a trochu přesměruje nejširší bod těla. To se jim může povést díky kalhotám s vysokým pasem a elegantním páskem. Pak bude totiž pas vypadat v poměru k zbytku těla vypadat drobně. 

 

Ženy s postavou obráceného trojúhelníku 

Ženy s postavou obráceného trojúhelníku potřebují vyvážit šířku ramen se základnou těla. To se jim však nikdy nepovede s kalhoty, které jsou přiléhavé nebo těsné u kotníku. Těm by se naopak měly vyhýbat velkým obloukem. Nejvíce jim sedí rovně střižené kalhoty se střední výškou pasu. 

 

Chlapecké postavy

Chlapeckým postavám svědčí mum’s jeans a boyfriends jeans s úzkým pasem. Protože jim právě tyto kalhoty přidají ženské křivky, které nemají

 

Postava přesýpacích hodin

Na tuto postavu se hledí jako na ideální. Tedy postavu, které chtějí všechny ostatní docílit a která se může ztratit v nabídce kalhot pro všechny ty, kteří chtějí něco skrýt nebo zvýraznit. Najít pro takovou postavu ty správné kalhoty tak může být ohromně těžké. Vyrábí se jich i nejméně. Nejvíce jim sluší kalhoty se středně vysokým pasem a volně splývají dolů. Obkreslují křivky a směrem dolů se pozvolně zužují.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz