Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Nejčastější chyby při praní prádla

29.12.2021 00:00:00

Člověk by řekl, že za ta léta ví o praní všechno. Navíc, při dnešní technologiích se zdá praní vysloveně jednoduché. Vidíte, a přesto  se celá řada z nás neuvědoměle dopouští různých chyb. Víte, jakých a jaké jsou nejčastější? 

 

Příliš mnoho pracího prášku

Jednou z nejčastějších chyb, které při praní děláme, je, že používáme příliš mnoho pracího prostředku. Jste na omylu, pokud jste si mysleli, že čím více, tím lépe. Prášek vytvoří jen více pěny a to způsobí, že se v záhybech oblečení začnou shromažďovat nečistoty. A to přece nechcete. 

Zipy a knoflíky

Pokud si nechcete zničit pračku, ani další oblečení, před vložením do pračky všechny knoflíky rozepněte a zipy pro změnu zapněte. To platí jak pro oblečení, tak i pro ložní prádlo

Dejte si pozor na bělidlo

Bělidlo není zrovna nejlepším pomocníkem. Mnoho lidí ho dává více, než je záhodno. Bělidlo přitom narušuje strukturu látky, která se rychleji opotřebuje. Krátí se její životnost. Lepší je proto místo ní použít citronovou šťávu. Je to i ekologičtější. 

Plavky nepatří do pračky

I se sebelepšími programy, plavky do pračky prostě nepatří. Z pohodlnosti je v ní ale řada lidí pere. Jenomže se tím ničí elastický materiál nebo spandex a snižuje se tak jejich životnost. Perte je proto v ruce. Není to složité. Jejich vyprání zabere jen chvilku. Perou se ve studené vodě a ideálně za použití jemného šamponu. 

Perete v pračce polštáře a přikrývky? 

Praní peřin a polštářů rozhodně není zapovězeno. Faktem však je, že pokud je lidé perou doma, obvykle k tomu použijí pouze jeden cyklus. A to je chyba. Je nutné je prát na dva cykly. Nejprve by mělo jít o jeden s pracím prostředkem a podruhé je nechte vymáhat jen v čisté vodě. Je to proto, abyste z peřin a polštářů dostali pěnu. 

Příliš mnoho prádla v pračce

Velmi častou chybou je přeplňování pračky. Prádlo se pak dobře nevypere. špatně se vyždíme a hrozí zde  poškození pračky. 

Prací prostředky

K tomu, abyste dobře vyprali, nepotřebujete ty nejdražší prací prostředky, ale ty správné prostředky k danému materiálu. Co je drahé není vždy nejlepší. Spousta přípravků je navíc nahraditelná běžně dostupnými přírodními prostředky za pár korun. Jde například o sodu, citronovou šťávu, ocet nebo mýdlové hobliny.  

Při praní nezapomínejte na pračku 

I o ni je nutné pečovat. Po každém praní očistěte těsnění u dvířek pračky. Jednou za čas je více než vhodné, abyste pračku vyčistili speciálními prostředky proto to určenými. Pračku dobře očistí i soda a citronová šťáva.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz