Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Nečastější chyby ve stylingu

18.06.2021 00:00:00

Kdo by nechtěl vypadat za každých okolností oslnivě, pěkně a elegantně. Zvlášť v jistých důležitých životních okamžicích. Není však nic horšího, než místo oslnění si trhnete pořádný trapas. V tomto článku vám přinášíme ty největší přešlapy, kterých byste se měly při tvorbě svého outfitu vyvarovat.

Jedním z největších módních přešlapů je vystavování loga světu na odiv

Loga na odiv široké veřejnosti vystavují lidé ponejvíce proto, aby zvýraznili své sociální postavení anebo svůj postoj k životu či životnímu prostředí. Jenomže místo obdivu s nimi můžete vyvolat i zcela opačný efekt. Můžete budit pocit nadřazenosti, nadutosti, blahobytu a důležitosti. Nepůjde pak o vyjádření vaší individuality, ani  vlastního stylu. Chlubení se luxusními značkami se nenosí. Pokud chcete oslnit, pořiďte si stylové značkové kousky, ale bez log. Vyzdvihněte vždy maximálně jedno logo. Ostatní kouky oblečení by mělo být hladké, bez viditelných značek. Nebojte se, ti, které chcete zaujmout, to i tak poznají. Navíc však ocení váš vkus a styl. Také zabodujete i v tom, že buddete působít skromně a jaksi nad věcí.

Překombinovanost

Další velmi častou chybou mnoha že je přeplácanost. Spousta žen to přežene a jejich outfity se tak stanou poněkud těžké, přehnané a opulentní. Nepůsobí harmonicky. K přeplácání může dojít tehdy, když smícháte různé styly, vezmete si příliš mnoho šperků anebo zkombinujete příliš mnoho barev a vzorů. Pamatujte si, méně je vždy více. Extravagance je sice letos vítaná, avšak nemohou si ji dovolit všichni. Jde o styl pro známé osobnosti, modelky anebo skutečné znalce módy.

Špatná volba velikosti

Oblečení bychom měly volit nejen s ohledem na to, co je aktuálně v módě, ale také i podle toho, kolik nám je let, jakou máme postavu, jak žijeme a co máme rádi. V oblečení bychom se měli dobře cítit. To, co máme na sobě by mělo také skrýt případné nedostatky postavy, nikoliv je ještě více zvýraznit. Bohužel, mnoho lidí na tyto skutečností denodenně zapomíná. A tak volí oblečení špatného střihu a nosí oblečení buď příliš velké anebo naopak malé. Jednou z největších a také nejzásadnějších chyb je špatná volba velikosti spodního prádla. Paradoxně právě tu celá řada žen podceňuje. Své oblečení byste měli přizp.sobovat té skutečnosti, jestli máte postavu ve tvaru hrušky, papriky, jablka nebo přesýpacích hodin.

Nedodržení etikety

Některé příležitosti jsou spojeny s určitými pravidly a ty se dotýkají i oblékání. Jde o oblečení do divadla, na ples, svatbu, na výstavu anebo také i na nějaký koncert. Na tyto akce nemůžete přijít oblečeni stejně, jako na grilovací párty s přáteli. Zbudíte velké pozdvižení a z některých společenských podjetí můžete být při nevhodném oblečení i vykázáni. Vždy byste si proto měli zjistit, jaké oblečení daná událost vyžaduje. Ostatně, víte, že i na pohovor do zaměstnání byste měli přijít určitým způsobem oblečeni? Je nevhodné, abyste na takovou schůzku přišli v růžové, fialové anebo hnědé, snižuje to vaši autoritu.

Nikoho nekopírujte!

A to ze zásady. Není to totiž k ničemu. Pokud se vám líbí jak se obléká nějaká hvězda, neznamená to, že když se tak začnete oblékat i vy, že zabodujete. Úspěch můžete zaznamenat pouze tehdy, jestli máte stejnou postavu jako dotyčná hvězda. Najděte si svůj vlastní styl. Poznejte svou postavu. Uvědomte si, co vám skutečně svědčí a podřiďte tomu svůj šatník.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz