Nálepky místo podprsenky?

Není nic horšího, když zpod halenky s otevřenými zády trčí zapínání podprsenky nebo ramínka u šatů s odhalenými rameny. Jenže co s tím? Jsou náplasti místo podprsenky skutečně dobrou volbou, jak se v poslední době tvrdí? Podívali jsme se na to blíže. Moderní nálepky na prsa zamaskují nejen bradavky, ale dokáží také ňadra pěkně vytvarovat a nadzvednout. Nicméně, ženy je stále nenosí příliš často, i když musíme konstatovat, že jejich obliba postupně roste. Mnoho žen ale o jejich užívání ani neuvažuje, má proto různé důvody. Patří k nim třeba: 

  • strach, že se samolepka v nečekanou chvíli odlepí
  • strach, že náplasti neudrží bujné poprsí
  • a obavy jsou i z možné alergické reakce na lepidlo náplasti 

 

Moderní náplasti na prsa si ale se všemi výše uvedenými problémy poradí. Jsou skutečně pevné, pohodlné a bezpečné. Hodí se všude tam, kde jsou vidět záda, jsou hluboké přední výstřihy a kde je žádoucí, aby vše vypadalo, že je jakoby na nahém těle. 

 

Jaké náplasti si můžete koupit? 

Existují opakovaně použitelné návleky na bradavky, samolepky specifického tvaru nebo delší pásky v rolu. Takové vám pomohou zvednout prsa a umožní provést push-up efekt. Jsou vyvedeny v decentních barvách, tak ladí se stylem outfitu. Nastavit můžete i tvar. 

Vydrží lepidlo? 

Páska je potažena speciální látkou, která zajišťuje bezpečný úchop. Je šetrná k pokožce. Neměly by proto ani alergizovat, ani dráždit. Lepidla se vyrábí na bázi akrylu. Návleky na bradavky jsou opakovaně použitelné. Pro zachování samolepících vlastností je důležité, abyste je po každém nošení umyli čistou vodou s trochou nemastného saponátu.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz