Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Najděte si ty pravé jednodílné plavky

19.06.2022 00:00:00

 Jednodílné plavky jsou po letech v ústraní, opět v popředí. Vloni byly vysloveně hitem, letos jsou stále velmi žádané. Chcete si pořídit nějaké jednodílné plavky? A víte, z jakých střihů si můžete vybírat? 

 

Střihů a stylů jednodílných plavek je popravdě mnoho a každý typ má něco do sebe. 

Klasicky jednodílné plavky

Klasický střih jednodílných plavek je velmi často využíván i k sportování. Jde o jednoduché plavky, které kryjí střední i zadní část a které mají dva popruhy jdoucí přes ramena. Hodí se pro všechny tvary těla. 

Jednodílné plavky na jedno rameno

Plavky, které jsou na těle zafixovány na jednom raměně jsou asymetrické. Jejich střih přitahuje oči v horní oblasti. Sluší proto hlavně ženám s hruškovou postavou. 

Ponorný výstřih

Plavky s hlubokým výstřihem jsou lichotivé, svůdné a sexy. Nejvíce sluší ženám s postavou přesýpacích hodin. Je ideální pro všechny ty ženy, které se nestydí předvést všem svůj výstřih. 

Skirted plavky

Tyto plavky jsou tak trochu vintage, protože v oblasti boků mají vrstvu látky, která se podobá sukni. Plavky jsou ideální pro ty, kteří si chtějí zakrýt zadek a stehna. Postavy ve tvaru obráceného trojúhelníku dodávají na symetričnosti. 

Ruched jednodílných plavek

Termín ruched je anglické označení pro nabírání. Plavky jsou tedy nabírané nebo vrstvené. Takto nařasená látka dodá plavkám texturní vzhled, který je lichotivý, protože zeštíhluje. Řasení se nejčastěji nachází v přední střední části. 

Bandeau jednodílné plavky

Jednodílné bandeau plavky zajišťují plné pokrytí trupu a zad. Lichotí všem postavám, ale nejvíce sluší obdélníkovým postavám a hruškám. 

Prostříhané plavky

K tradičním plavkám dnes už patří různě prostříhané plavky, které odhalují na různých místech. Jsou velmi originální, odvážné a netradiční. Výstřihy mohou být na hrudníku, na břiše i po stranách. Mohou být překryté síťovinou. 

 

Surfový oblek nebo také jednodílné plavky, které chrání před sluníčkem a vyrážkou

Plavky mají dlouhé rukávy, falešný rolák a někdy i chlapecké šortky. Poskytují maximální ochranu před sluncem a chrání i před odřením při sportování.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz