Najděte si ty pravé jednodílné plavky

 Jednodílné plavky jsou po letech v ústraní, opět v popředí. Vloni byly vysloveně hitem, letos jsou stále velmi žádané. Chcete si pořídit nějaké jednodílné plavky? A víte, z jakých střihů si můžete vybírat? 

 

Střihů a stylů jednodílných plavek je popravdě mnoho a každý typ má něco do sebe. 

Klasicky jednodílné plavky

Klasický střih jednodílných plavek je velmi často využíván i k sportování. Jde o jednoduché plavky, které kryjí střední i zadní část a které mají dva popruhy jdoucí přes ramena. Hodí se pro všechny tvary těla. 

Jednodílné plavky na jedno rameno

Plavky, které jsou na těle zafixovány na jednom raměně jsou asymetrické. Jejich střih přitahuje oči v horní oblasti. Sluší proto hlavně ženám s hruškovou postavou. 

Ponorný výstřih

Plavky s hlubokým výstřihem jsou lichotivé, svůdné a sexy. Nejvíce sluší ženám s postavou přesýpacích hodin. Je ideální pro všechny ty ženy, které se nestydí předvést všem svůj výstřih. 

Skirted plavky

Tyto plavky jsou tak trochu vintage, protože v oblasti boků mají vrstvu látky, která se podobá sukni. Plavky jsou ideální pro ty, kteří si chtějí zakrýt zadek a stehna. Postavy ve tvaru obráceného trojúhelníku dodávají na symetričnosti. 

Ruched jednodílných plavek

Termín ruched je anglické označení pro nabírání. Plavky jsou tedy nabírané nebo vrstvené. Takto nařasená látka dodá plavkám texturní vzhled, který je lichotivý, protože zeštíhluje. Řasení se nejčastěji nachází v přední střední části. 

Bandeau jednodílné plavky

Jednodílné bandeau plavky zajišťují plné pokrytí trupu a zad. Lichotí všem postavám, ale nejvíce sluší obdélníkovým postavám a hruškám. 

Prostříhané plavky

K tradičním plavkám dnes už patří různě prostříhané plavky, které odhalují na různých místech. Jsou velmi originální, odvážné a netradiční. Výstřihy mohou být na hrudníku, na břiše i po stranách. Mohou být překryté síťovinou. 

 

Surfový oblek nebo také jednodílné plavky, které chrání před sluníčkem a vyrážkou

Plavky mají dlouhé rukávy, falešný rolák a někdy i chlapecké šortky. Poskytují maximální ochranu před sluncem a chrání i před odřením při sportování.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz