Mýty a fakta o tvarujícím oblečení

V oblasti módy, co se týká tvarování postavy, existuje spousta ošidných dojmů. K čemu vlastně jsou tvarující oděvy? Pro koho jsou určeny a jak se měly nosit? A proč je dobré je nosit? Všechny tyto otázky jsou spojeny se spoustou mylných představ. Pojďme si to vyjasnit. 

 

Tvarující oblečení nosí pouze baculaté ženy

Jeden z nejběžnějších omylů. Je sice pravda, že ženy plus size velikostí hodně toto oblečení nosí, ale nosí ho i spousta jiných žen, které ani zdaleka plus size rozměrů nedosahují. Tvarující oblečení není o BMI, ale pěkně tvarovaném těle. Vyhlazuje a zpevňuje postavu. Zvyšuje sebevědomí. Skýtá dostatečnou podporu a nabízí i pohodlí. 

 Tvarující oblečení je určeno pouze pro zvláštní příležitosti

Existuje ohromné druhů tvarujícího oblečení, které si můžete obléct v rámci různé příležitosti. Můžete ho nosit každodenně, dokonce i v zimě. Musíte si pouze vybrat ten správný typ. 

Tvarující oblečení je velmi nepohodlné

O tvarujícím oblečení se povídá, že je velmi nepohodlné. To možná platilo pro tvarující oblečení v minulosti, kdy se teprve objevilo na scéně, od té doby se však toto oblečení radikálně proměnilo. Technologie výroby tkanin totiž zaznamenaly ohromný posun. Současné tvarující oblečení proto rozhodně není nepohodlné. Je měkké, dobře prodyšné a nedrží pot. 

Tvarující oblečení může nahradit dietu a cvičení

Bylo by pěkné, kdyby to byla pravda, bohužel to tak není. Tvarující oblečení pouze tvaruje. Hubnoucí oblečení vám s hubnutím může pomoci, ale ani to se neobejde bez základních kamenů, které tvoří cvičení a zdravá vyvážená strava. 

O velikost menší tvarující oblečení je efektivnější

Tak tohle je hodně absurdní. Tvarující oblečení má za úkol zlepšit váš tvar, vyhladit linii, jak by to mohl dokázat, když na vás bude zařezené jako střívko? Pak naopak další hrboly a hroudy vytvoří. Vaši siluetu zničí. Nemluvě o tom, že mít takové malé oblečení na sobě, není rozhodně nic příjemného. Nikdy by to nemělo bolet!

Dobře však není ani to, když je tvarující oblečení velké

Aby tvarující oblečení fungovalo, musí dobře sedět, a toho rozhodně nedosáhnete, když bude volné. Nebude dokonce ani pohodlné. Pro vytvoření pěkné siluety proto kupujte vždy jen tu správnou velikost. 

 Tvarujícího oblečení se nemusíte bát. Hodí se do každého šatníku. Hodí se pro každodenní nošení.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz