Mohou ženy s malými prsy nosit i jiné podprsenky než jen push-up?

Mnoho žen s malými prsy si myslí, že pouze s push-up podprsenkou jejich ňadra mohou vypadat krásně. Tyto podprsenky samozřejmě pomáhají odhalit a vytvarovat poprsí, ale nejsou jediným řešením, které ženy mají. V reálu si mohou dovolit až 3 další modely, které jim stejně efektivně vytvaruje jejich dekolt. 

 

Bralet - podprsenka nebo top? 

Prvním modelem podprsenky, která je ideální pro malá prsa, je bralette, čili poloviční korzet. Je to podprsenka s dodatečnou krajkovou páskou našitou ve spodní části, takže vypadá jako crop top. Dámy s malým poprsím ji mohou s jistotou použít jako stylový prvek, například se sakem nebo zapínacím kardiganem. V případě větších prsou tento look působí někdy trochu vulgárně, protože výstřih je pak hodně odhalený. U menších košíčků však vypadá perfektně, žensky, sexy a elegantně. 

Podprsenky bez kostic, které jsou jemné, vzdušné a éterické 

Druhým návrhem, kterému se ženy s velkým poprsím vyhýbají, jsou jemné krajkové podprsenky bez podpory a kostic s tenkými ramínky. Takové spodní prádlo je hotovou ozdobou pro ženy s malým poprsím. Skvěle vypadá v ložnici a ještě lépe pod šaty nebo svetrem, z nichž lehce vykukují. Takové podprsenky jsou pak hotovými uměleckými díly. 

Bardotka - retro model pro moderní ženy 

Třetím modelem ideálním pro malá prsa je bardotka. Tato retro podprsenka vypadá krásně na jakékoliv velikosti poprsí. Dokonale odhaluje dekolt s vykrojenými šaty, ale dobře se hodí i pod obyčejné halenky nebo košile. Velkým plusem pro malá ňadra je ale to, že jako podprsenku bez ramínek pro kreace můžete používat tradiční balkonovou podprsenku. To si majitelky velkého poprsí nemohou dovolit. Pro ně je totiž poskytnutá opora podprsenkou příliš malá. Další výhodou této podprsenky je pak fakt, že zvedá poprsí, díky čemuž vypadá pak dekolt plnější a větší.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz