Módní trendy 2020

Móda tohoto roku se zaměřuje na ekologii. Pro návrháře začíná být důležitá stránka praktická. Jednosezónní oblečení je out, vede nadčasovost a dobrá nositelnost. In jsou kousky, které můžete snadno kombinovat a jež můžete nosit několik sezón. 

Co se bude nosit? 

Je proto celkem logické, že trendy zvířecích kůží budou letos upozaděny. Přece jen nejsou tak univerzální a nadčasové. Do popředí se opět dostanou tradiční retro vzory, které se ale již po několik let v různé podobě objevují. Jde především o proužky, kostky, puntíky a květiny. V případě kostkovaného vzoru půjde hlavně o madrasové káro, jež se vyznačuje velkou barevností. Najdete ho nejen na košilích, ale i na šatech, kostýmech, pyžamech a halenkách. Zajímavým trendem, který se letos objeví a je možné ho zařadit ke květinovému vzoru, jsou exotické listy, které již před dvaceti lety proslavila Jennifer Lopez. Co se týká pruhů, in jsou ty, které se nosily v sedmdesátých letech minulého století. V té době se kombinovaly pruhy oranžové, žluté, hnědé a kontrastní modré a nejinak tomu má být i letošní rok. 

Módní kousky bez nichž se neobejde

  • Jedním z největších hitů tohoto roku jsou vesty, a to různého střihu. Nosit se budou na košili i pod sakem. Dobře budou vypadat i k dlouhé sukni a k roláku. 
  • Bílé košile. Bez košile se neobejde žádná módní sezóna. Objevují se však v různých podobách. Letošní fandí jednoduché bílé, jež je možné kombinovat doopravdy se vším. Pokud se vám zdá bílá košile nudná, vyberte si takovou, jež zdobí výrazné knoflíky, výšivky, vzory, ozdoby nebo aplikace. Originálně působí košile s nevšedně střiženými rukávy. Nebojte se těch, jež budou zdobené peřím. 
  • Háčkované šaty budou žhavým trendem již tohoto jara. Nosit se budou ale rovněž i háčkované sukně, tílka a svetříky. 
  • Mrkváče hlásí velký comeback. Kalhoty, které jsou hodně zvláštní a mnohdy neslušivé, vám pomohou vykouzlit dokonalý vzhled osmdesátých let minulého století. 

 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz