Módní kabelky roku 2020

Rok 2020 je plný kontrastů a to se týká i kabelek. Tento rok se budou nosit malé kabelky. Čím menší, tím lepší. Anebo naopak, čím větší, tím lepší. Co se týká stylů kabelek, v módě budou pytlové kabelky, crossbody kabelky, mini kabelky, kabelky zdobené peřím, kabelky s kohoutí stopou a oranžové kabelky. Kabelky roku 2020 se snaží o souznění s přírodou. 

 

S návrhy kabelek se letos návrháři inspirovali padesátými, šedesátými a sedmdesátými léty minulého století. Kožené kabelky nikdy nevýjdou z módy, kromě nich jsou však letos v módě i proutěné košíčky a slaměné kabelky. 

Velkým trendem jsou kabelky ve tvaru pytle 

Kabelky ve tvaru pytle se na scéně objevují už několik posledních let. Největším hitem však budou tuto sezónu. Vyznačují se pevným dnem, praktickým uzavíráním a moderním designem. 

Crossbody

Tašky přes rameno v podobě pletené kabelky, kožených vaků i sportovních tašek, letos vám pomohou zazářit. 

Malé kabelky 

Skutečně malé kabelky jsou sice poměrně nepraktické, protože se do nich nic nevejde. Nicméně, vypadají naprosto úžasně. A pravdou je, že pokud si na malé kabelky si uvyknete, už se k velkým těžkým kabelkám, nebudete chtít vrátit. 

Vintage kabelky 

Vintage kabelky mají velmi zvláštní podobu. Podobají se kusům nábytku a dekoracím. Objevují se různé retro tvary a jsou bohatě zdobené květinovými vzory. Tyto kabelky rozhodně nejsou pro každého, ale pokud se pro nějakou takovou rozhodnete, rozhodně zazáříte. 

 Kabelky s peřím

Kabelky s třásněmi nahradily kabelky s peřím. Jsou poněkud nepraktické, ale jak vidno tato sezóna všeobecně na praktickou stránku nějak nehledí. 

Velké shopper bagy

Velkých kabelek se ženy jen tak nevzdají. Ženy milují praktické věci a milují kabelky, do níž mohou narvat věci do práce, půlku hračkárny, oběd a odpolední nákup. Tento rok budou in kožené proplétané kabelky.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz