Módní barvy podzimní sezóny 2022

Letní sezóna se překlopila do druhé poloviny a je tedy ta nejvhodnější doba začít přemýšlet nad podzimem. Není třeba měnit celý šatník. Stojí za to se ale podívat na ty nejžhavější trendy, které nás budou provázet. Objevte spolu s námi módní barvy podzimního oblečení, které ovládnou podzimní ulice. 

 

Barvy podzimu 2022

V letošní podzimní sezóně se v módních kolekcích objeví: 

Pokud jste si mysleli, že podzim je šedivý, maximálně hnědý, letos na tuto skutečnost zapomeňte. Letošní podzimní sezónu bude doprovázet hořčicový a žlutý odstín. Vidět je budete moci na kardiganech, kabátech a bundách. Další výrazně viděnou podzimní barvou pak bude vínová a bordó barva. Bude to přesně odstín čokoládové s nádechem červeného vína. Barva se objeví hlavně na šatech, ležérních halenkách a kostýmech. Co by to bylo za podzim, kdyby se během něj neobjevily na scéně také různé odstíny hnědé a béžové. Objeví se především na oversize svetrech, rolácích a kabátech. Kromě nich se pak objeví také i fialová, a to hlavně vřesová, švestková, lila a levandulová. No a v neposlední řadě tu je pak hit této sezóny je lahvově zelená, kterou je možné kombinovat se všemi výše uvedenými barvami. 

 

Jak tyto barvy nosit? 

  • Jako hlavní barvu vašeho outfitu. Kdy trendovou barvu dáte na dominantní kousek oblečení. Čili oblečete si šaty, sukni, overal či set v jednom daném odstínu. 
  • Další možností je kombinovat je s denimem a v neposlední řadě potom je můžete nosit v silném kontrastu. Kdy z trendových barev vytvoříte zajímavé a originální duety.
Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz