Minisukně jsou opět v módě

Jelikož jsou letos v módě retro kousky inspirované šedesátými léty, tak svůj comeback zažívá i minisukně. Konečně potláčí do pozadí éru šortek, které je před lety vyřadily z šatníku. Teď jsou ale zpět. Pojďte si je užít!

 

Za zrodem minisukně stojí Mary Quantová, anglická módní návrhářka, kterou bavilo překvapovat. S minisukní lidem doslova vyrazila dech. Staly se symbolem ženské revoluce. Ty nejkratší se prý nosívaly v Praze, tedy to alespoň tvrdil Daily Mirror.

Jaké minisukně se budou nosit?

Minisukně do módy vrátil nejen šedesátkový styl, ale především móda spojená s kostkovaným vzorem. Po vzoru šedesátek a devadesátek se do módy vrací sukně klasického áčkového střihu. Přesně takové, jaké proslavila před časem Jenifer Aniston nebo Alicia Silverstone. Ty svědčí i ženám s širšími boky nebo větším bříškem. Kombinovat je můžete s rolákem anebo sakem.

Pokud nefandíte tartanu, zkuste to s kůží. To je totiž poměrně zásadní materiál roku 2019.

Jak takovou minisukni nosit?

Minisukním sluší legíny nebo punčochy. Pokud si je obléknete, tak nezapomeňte na boty, které by měly mít uzavřenou špičku. Hodně jim sluší vysoké kozačky. Další schůdnou variantou byly také podkolenky.

Dále si k minisukním si můžete vzít tričko, rolák i košili. Rozumí si také se saky a krátkými bundami. Při nošení minisukní si musíte dát pozor na výběr spodního prádla. Nejvhodnějším spodním prádlem k takovéto sukni jsou nohavičkové kalhotky beze švů. Pod sukní by neměly být vidět. Barva by měla ladit se sukní anebo by měly být neutrálních barev. Nepodceňujte sílu kabelky. k minisukním se hodí pouze mini kabelky. Zapomeňte na vše velké a neforemné. Nejenže to nevypadá pěkně, ale mohou také sukni vyhrnout.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz