Malé kabelky v centru pozornosti

Malé kabelky se na scéně objevily už vloni. Tedy, existovaly již dávno, ale loni se opět dostaly do centra pozornosti. A letos tomu není jinak. I tento rok jsou trendové. 

Mikro kabelky letos frčí

Neumíte si to představit? Máte rádi všechno po ruce? V kabelce potřebujete peněženku, klíče, telefon i papírové kapesníčky? Zapomeňte. Letos nefrčí mini kabelky, ale rovnou mikro kabelky. Jsou sice nepraktické, ale také roztomilé a maximálně trendy. 

Mikro kabelky jsou skutečně malé

Do takové mikro kabelky se sotva vejde pár drobných a balzám na rty. Oblíbily si je v prvé řadě slavné modelky, herečky, zpěvačky a vlogerky. Právě ony strhly celosvětovou mánii po mikrokabelkách. Nicméně, tyhle kabelky doopravdy nejsou pro všechny. Ne každou ženu dokáží uspokojit. Na trhu i přesto je široká nabídka těch nejrůznějších kabelek těch nejmenších tvarů. Některé jsou minimalistické, jiné zdobí drobné detaily a mohou být jak do ruky, tak i na rameno. 

Zajímavý design

Kromě zajímavých designů vynikají i pestrou barevnou škálou. Nejčastěji je můžete vidět v modré, růžové a žluté barvě. Potom nechybí pastelové tóny, včetně neutrální béžovou, hnědou, bílou a černou. 

 

Malé kabelky sice nedisponují velkým úložným prostorem, ale jsou stvořené pro teplé slunečné dny. Hodí se k různým módním stylům. Kromě ležérního outfitu perfektně podtrhnou i elegantní a sportovní look. Na trhu jsou tyto kabelky za desetitisíce, ale i za tři stovky.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz