Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Letectví a móda - ikonické kousky, které ovlivnily svět

07.05.2023 00:00:00

Mysleli jste si, že letectví a móda nejdou dohromady? Zdání klame. Mají toho překvapivě mnoho společného. Po přečtení tohoto článku budete možná překvapeni, kolik toho ve skutečnosti je. V minulosti je skutečně používali civilní a vojenští piloti a dodnes jsou součástí dámské i pánské módy. 

 

Jedním z nejprodávanějších produktů, který je nejvíce spojován s letectvím, jsou krátké kožené bundy, známé jako tzv. pilotní bundy. Dodnes jsou již po několik desetiletí trvalou součástí každodenní módy. Původní verze leteckých bund se objevily již před první světovou válkou, tedy v době, kdy letectví bylo ještě v plenkách. V letadlech proto byla velká zima a piloti potřebovali teplé oblečení. Perfektním materiálem se v té době ukázala koňská nebo tulení kůže, která je dokázala účinně ochránit před větrem a chladem. 

 

Všeobecně se má ostatně za to, že tím nejlepším a nejčastěji kopírovaným modelem leteckých bund je model A2, který byl vytvořený pro americkou armádu v roce 1940. Nicméně, kromě toho se používaly i britské, německé a další jiné modely. K těm nejznámějším patří typy kožených bunda A1 z roku 1927, M422 z roku 1941 a G1 z roku 1947. 

 

Obliba leteckých bund je bezesporu zásluhou americké kinematografie. Jde především o kultovní film z 80tek - Top Gun, protože právě tam se objevuje bunda G1, kterou americká armáda používala od roku 1947 až do 80. let minulého století. 

 

Bombery 

Rychlý vývoj a modernizace bojových letounů ovlivnily i změnu parametrů oblečení pro piloty. Vzduchotěsné a vytápěné kabiny již již nevyžadovaly tak tlusté a teplé bundy s kožešinovým límcem a věc ovlivnily samozřejmě i peníze. Přírodní kůže byla jednoduše příliš drahá a bylo čím dál, tím více problematické získat ji v dostatečném množství, kolik jí armáda potřebovala. A tak se začal používat nylon. Nejklasičtějším modelem této doby byla tzv. MA-1, čili nylonová bombardovací bunda. Měla také pletený stojáček, kapsu na zip na levém rukávu a oranžovou podšívku. Oblíbili si ji hlavně skinheadi. Dnes se ale objevuje v celé řadě barevných odstínů, včetně potisků. Vyrobené jsou rovněž z různých materiálů. 

Krátké “kabáty”....bundy 

Tradiční kabáty z ovčí kůže vás efektivně ochrání i před extrémním počasím. Sahaly obvykle po kolena. Jenže, ta délka nebyla pro piloty praktická a tak se zkrátily a staly se z nich bundy. Stalo se to v roce 1934, kdy se objevil model B3. Kromě toho, že jde o ovčí kabát ve zkrácené verzi, se vyznačuje také vysokým límcem, který je možné zaplnout, chyběly mu naopak manžety na rukávech. A získala označení bombardér, jako jediná je oproti těm ostatním v právu.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz