Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Kostice, co všechno o ní potřebujete vědět

30.07.2023 08:00:00

Velmi důležitou roli ve světě podprsenek hraje drobný drátek, který je všitý do spodní části podprsenky. Kostice může být vyrobena z drátu nebo z plastu. pro někoho je nezbytným prvkem podprsenky, pro jiného je to něco, co nesnese. Chcete vědět, k čemu kostice vlastně jsou a jak nejlépe fungují? Máme pro vás odpovědi. 

Fotka od Victoria_Regen z Pixabay


Hlavním úkolem kostice v podprsence je zpevnění její základní role, tedy podpora poprsí. Díky těmto půlkulatým drátům jsou ňadra zdůrazněná, plnější a dobře chráněná. To je důvod, proč kostice najdete u podprsenek určených pro velká nebo velmi velká prsa, která vyžadují silnější podporu. Pak je poprsí dobře podepřeno a ramena odlehčena, protože celá váha spočívá na obvodu a kosticích. 

Předpokládalo se, že v případě větších prsou je lepší podprsenka bez kostic, protože často štípou nebo při vyklouznutí z podprsenky nejenže štípou, ale dřou a bolí. Důležitá je nejen samotná kostice, ale i několik dalších faktorů ovlivňujících komfort nošení podprsenky. 

V první řadě je důležitá kvalita, protože dobře ušitá kostice nemůže vyklouznout. Na konci by měl být měkký konec, ne ostrý kov, který rychle prořízne materiál a poraní tělo. kromě toho nelze zapomenout na dobře zvolenou velikost, která nebude příliš malá, způsobující otlačení, ani příliš velká, která poprsí vůbec nepodpírá. Chcete vědět, jak vybrat správnou podprsenku. 

Kdy jsou kostice nepříjemné? 

Je vhodné si uvědomit, že podprsenku nedělají kostice a její nošení je spojeno s nepohodlím. Pravděpodobně je problém ve špatné velikosti podprsenka-nevyztuzena-comfort-minimizer-w-triumph/" target="_self">podprsenky. Kostice samy o sobě neovlivňují pohodlí nošení podrsenky, protože pokud máte správnou velikost, prakticky je necítíme - ale cítíme úlevu, protože prsa jsou dobře podepřená a nezatěžují tak páteř a celá silueta je vzpřímená s otevřeným postojem. 

A co když občas i před dobře zvolenou velikost pociťujeme nepohodlí? To může být způsobeno roztečí kostic nebo jejich pružností. V takové situaci tento styl prostě není pro vás a je potřeba zvolit jiný. Kostice se u různých střihů podprsenek liší. Jejich výběr závisí na tom, jakého efektu modelace prsou chcete dosáhnout, a jaké velikosti prsou se věnují. Nejlepším řešením, pokud neznáte styl, je vyzkoušet si ho. 

Jak poznáte, že podprsenka dobře sedí? Kostice by měla těsně přiléhat k tělu pod podprsím a jinak obepíná prso. Pokud vás mačkají a zakrývají prso, máte příliš malý košíček. Vnější část kostice by měla směřovat do středu podpaží. Pokud směřuje více dozadu, je košíček příliš velký a kostice se mohou zarývat do podpaží. U zvolené podprsenky se kostice nehýbou a nepůsobí při nošení žádné nepohodlí. 

S kosticemi nebo bez 

Konečná rozhodnutí související s výběrem perfektní opory pro každá prsa. V současnosti je pravda, že měkké podpěry bez kostic fungují nejlépe u žen s malými a středně velkými prsy. Kostice nejsou nutností ani pro maminky. Citlivá ňadra také potřebují hlavně volnost a pohodlí. Nicméně u velkých a ještě větších velikostí, jsou lepší kostice.  

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz