Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Kolikrát týdně cvičit

03.11.2022 00:00:00

Uvažujete, jak často cvičit, abyste s vašimi tréninky dosáhly zamýšleného cíle? Toť otázka častá, kterou si kladou hlavně začátečníci. Také začínáte a nevíte, co a jak? Chcete se dozvědět, zda cvičíte správně? Kolikrát týdně cvičit, aby to mělo efekt a nijak vám to neublížilo? Máme pro vás odpovědi. Bez ohledu na to, zda budujete svalovou hmotu nebo se snažíte shodit nějaké přebytečné kilogramy, či se pokoušíte zlepšit svou kondici, v pravidelnosti je základ. Nepravidelné nebo zřídkavé tréninky k ničemu nevedou. Nepřinesou žádné viditelné výsledky, a proto je vhodné si již od začátku vše naplánovat. Pozor, nic se však nemá přehánět. Pokud chcete vysněné účinky, tak se nesmíte ani přetěžovat. A jak si ten plán vytvořit? 

 

Podle toho, jaký je váš tréninkový cíl. Pokud se chcete zbavit tukové tkáně a chcete zapracovat na lepší postavě, potřebujete cvičit častěji. Jestli se chcete začít hýbat jen pro zdraví a kondici, stačí pouze 2 až 3 tréninkové dny v týdnu. Aktivitu můžete zvyšovat časem. Nikdy byste však neměli mít 7 tréninků v týdnu. 

Intenzita cvičení. Odborníci nedoporučují, abyste příliš často prováděli velmi dynamický nebo vysoce intenzivní kardio trénink. Ten se smí doopravdy maximálně 2-3x týdně. Na druhou stranu, jestliže trénujete lehce, tedy cvičíte jógu, pilates a podobně, můžete si dovolit cvičit i 5x v týdnu. 

Délka jednotlivých tréninků rovněž ovlivňují výsledný počet tréninků v týdnu. Krátké, 20 minutové tréninky můžete provádět i 6x týdně. Delší, vyčerpávající jen 2x-3x týdně. 

 

Ne každý den a ne jednou týdně

Jaký je optimální počet tréninků? Ne každý den a ne jednou týdně. Odborníci tvrdí, že ti, co nesoutěží by měli mít 3-5 tréninkových dnů v týdnu a pak 2 až 4 dny regenerace. Klíčové je to, aby je neoddělovaly příliš dlouhé přestávky. Optimální je cvičit každý druhý den v systému 3-1-2-1. Důležitá je regenerace mezi tréninky během týdne.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz