Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Kolik podprsenek by žena měla mít

22.07.2021 00:00:00

Podprsenky patří ke kouskům každodenní potřeby. Bohužel spousta žen její moc stále ještě podceňuje. Není přece vidět. Jde však o velký omyl, protože i přes tuto skutečnost dokáže s naší postavou hotové divy. Je neuvěřitelné, že i přes plné skříně, ještě stále jsou mezi námi ženy, které vlastní pouhé dvě podprsenky.

A kolik byste jich měly mít?

Horní limit neexistuje, minimum jsou podle odborníků alespoň 4 podprsenky. I to je však velká bída. Průměrně by ženy měly vlastnit alespoň osm podprsenek. Pravdou však je, že existují ženy, které mají šuplík s podprsenkami sice plný, ale ve skutečnosti z nich nosí pouze dvě. Zbytek nenosí, protože jim nesedí, jsou špatné velikosti, jsou nepohodlné, seprané anebo vytahané. Ani to není správné. Nejsou na tom v konečném výsledku o nic lépe, než ty, co mají jen dvě podprsenky. Nosit jednu podprsenku neustále dokola, není vůbec dobré. Je to záruka, že ji zničíte do půl roku. Vytahá se vám obvod i ramínka. Vážně je vždy lepší pořídit si 3 stejné, to vám pak vydrží dva tři roky. A jinak platí, čím více podprsenek na prostřídání máte (samozřejmě takových, které vám dobře padnou), tím déle vám vydrží (při správné péči).

Nejvyšší čas na nápravu

Nemyslíte, že nastal nejvyšší čas na nápravu?  Svůj prádelník nejprve naplňte základními, leč praktickými kousky, které unosíte. Základem vašeho prádelníku by přitom měly být podprsenky pro každý den. Nepostačí vám pouze jedna. Měla byste je mít alespoň dvě, abyste je mohla každý den střídat, protože další věcí je, že byste podprsenku neměly nosit týden, ale pouze jeden, jediný den. Vůbec nejlépe uděláte, když si klidně jednu a tutéž podprsenku pořídíte v několika barevných variacích. Optimálně bílou, tělovou, barevnou a černou. Pro výjimečné chvíle byste měla mít ve svém prádelníku i luxusní podprsenku, která působí svůdně a nešetří krajkou. A pak potřebujete ještě jednu podprsenku, tzv. pro zvláštní příležitost. Jde o podprsenku, která se hodí pod společenské šaty. Má snímatelná ramínka a může být i samodržící. V žádném dámském prádelníku pak nesmí chybět ani sportovní podprsenka. Pokud cvičíte pravidelně, budete potřebovat více než jednu sportovní podprsenku. A v neposlední řadě doma oceníte i domácí podprsenku. Takováto podprsenka je vhodná pro nošení v domácím prostředí. Je vhodná především pro velká prsa. Tyto podprsenky jsou bez kostic a vyrobeny jsou z příjemného materiálu.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz