Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Koktejlové šaty, nezbytná nutnost každého dámského šatníku

13.08.2022 00:00:00

To, co začalo jako “oděv” pro elitu, je dnes nesdílnou součástí dámského šatníku. Původně se koktejlové šaty šily pouze na míru, dnes je tomu ale jinak, můžete si je koupit i v konfekčních velikostech. Je to možná i pro jejich univerzálnost. Nosit je totiž můžete na svatby, zásnuby, pracovní schůzky, rande, do divadla, na ples i do práce. Možná i proto už dávno nepatří pouze do těch nejdražších šatníků. 

 

Co jsou vlastně koktejlové šaty? 

Koktejlové šaty neznamená nic jiného než formální oblečení, které je však mnohem více slavnostní. Je více ležérní než kancelářské oblečení a více formální než vaše běžné ležérní oblečení. Obvykle, pokud se očekává, že byste měli dorazit v koktejlkách, měli byste dostat pozvánku, na níž to bude napsáno. Pokud tomu tak není, musíte jednat intuitivně. Řídit se musíte danou událostí, na níž se chystáte vyrazit. Všechny slavnostnější a významnější události se neobejdou bez koktejlového oblečení. 

 

Co si představit pod koktejlovými šaty? 

Obecnými pravidly pro koktejlové šaty jsou, že nemohou být příliš krátké, průhledné, ale ani příliš dlouhé. Jsou na pomezí formálního a neformálního spektra. Patří sem klasické malé černé, ale i ačkové, zdobené, krajkové nebo midi šaty s dlouhým rukávem. 

Na co si při nošení koktejlových šatů dát pozor

  • Nenoste příliš krátké šaty. Nesnažte se přitahovat přílišnou pozornost svým výstředním zjevem. Dávejte si pozor na výstřih i na to, aby se vás na jednom večírku nesešlo pět v jedněch šatech. 
  • Tam, kde je napsáno koktejlové šaty, nenoste dlouhé šaty, ani večerní róby. Najděte si ideálně šaty střední délky. 
  • Pokud nemáte rádi šaty, noste kalhoty. Pozor, pod pojmem kalhoty nemyslíme džíny. Vyzkoušejte kalhotové kostýmy nebo elegantní kalhoty. Ty můžete kombinovat s hedvábnou nebo šifonovou halenkou. Vhodným doplňkem je i perlový náhrdelník. 
  • V žádném případě nenoste ke koktejlovým šatům velké kabelky. 
  • Ke koktejlkám si také neberte ani žabky. 
  • Nepřehánějte to ani s doplňky. 
  • Neukazujte své spodní prádlo.
Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz