Klobouky, podceňovaný módní kousek

Klobouk nikdy nevyjde z módy. Vyrábí se v ohromném množství tvarů i barev. Na jejich výrobu se používají různé materiály. To, jaký klobouk si vyberete, záleží od příležitosti, outfitu i toho, jaký je váš styl. 

 

Nepodceňujte sílu klobouku. Dokáže váš outfit povýšit minimálně o jeden level. Navíc vás chrání před větrem a deštěm. Alespoň jeden klobouk by proto neměl chybět v šatníku žádné moderní ženy. 

 

Klobouk si můžete vzít kamkoliv, je jedno jestli jdete do práce, na procházku nebo na výlet. Všude se bude hodit a všude bude vypadat stylově. Pozor, nehodí se pouze k ryze elegantním kouskům, ale i k teniskám. Máme pro vás tipy, s čím klobouk kombinovat. 

Jak nosit klobouk 

  • Slavnostní klobouky se nosí výhradně při mimořádné příležitosti. Jde o bohatě zdobený klobouk. Hodí se na svatbu, koňské dostihy a mohou se nosit dokonce i do divadla. 
  • Klobouk typu Cloche, což je francouzsky zvon, se hodí výhradně k formálnímu oděvu. Nosíval se původně ve Francii na počátku minulého století. 
  • Lodička se opět vrací do módy. Již dávno není pouze součástí uniforem. Nosí se i ke kostýmkům a jiným formálně laděným oděvům. 
  • Klobouk typu Fedora nosí především muži. 
  • Trilby je moderním kloboukem, který se vyznačuje poměrně úzkou krempou, která vpředu směřuje mírně dolů a vzadu je ohnutá nahoru. Jde o neformální klobouk, který se hodí k džínám i k teniskám. 
  • Zapomenout nesmíme ani na baret, jenž může být vyroben z různých materiálůa nositho můžete skoro k jakémukoliv outfitu. Tedy k ležérnímu i formálně laděnému. 

Jak si vybírat klobouk? 

Klobouk sluší každé ženě, jen musí najít ten správný. Pokud si vybíráte klobouk, vybírejte ho podle tvaru svého obličeje. Ženám s oválným obličejem přitom sluší všechny typy klobouků. Kulatému obličeji sluší pánský vyšší klobouk. hranatý uvítá klobouk s velkou a širokou krempou. Širší čelo potřebuje spíše menší klobouk. Menší čelo zase potřebuje pro změnu širokou krempu.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz