Karnevalové prádlo - inspirujte se!

Nastává čas bláznivé zábavy. Je doba plesů a karnevalů. Pokud se chcete stát královnou plesu, neměly byste vše dávat do výběru plesových šatů, ale také do dokonalého spodního prádla. 

 

Korzety a body 

Krajkové body se již dávno nenosí pouze skryté pod oblečením. Stále častěji jde o dominující prvek celého outfitu, který je rozhodně vidět. Stále častěji je můžete vidět v kombinaci s kalhoty nebo sukní. Pokud nechcete být příliš odhaleni, doplňte pak tento outfit o saku nebo bundu. Tato kombinace přitom má být hitem pro letošní plesovou a karnevalovou sezónu. 

Jak si takové prádlo na ples vybrat? 

Bez ohledu na charakter akce, mají jedno společné, jedinečné outfity. Je to doba odvážných stylizací, které mají za úkol zvýraznit ženské tvary. Základem jim budou party doplňkya pečlivě vybrané spodní prádlo, které zakryje případné nedostatky a zvýrazní naopak všechny přednosti. 

 

Soupravy spodního prádla na ples a krajkové body 

Během karnevalového a plesového období se můžete vyřádit, a proto si můžete dovoli průhledné nebo jasně viditelné prvky krajkového prádla. Stojí za to podívat se po smyslné sadě spodního prádla. 

Spodní prádlo pro náročné večerní outfity 

Se se sexy prádlem nikdy neprohloupíte. Pokud si chcete obléct extrémně upnuté šaty, které zdůrazní vaši postavu, musíte se postarat o správný komplet spodního prádla. Ideální je bezešvá podprsenka a dobře padnoucí kalhotky. Žádný z nich nesmí být příliš upnutý. 

Spoustu problémů při sladění spodního prádla k outfitu však dělají šaty s hlubokým výstřihem. Pokud nechcete, aby vám prádlo čouhalo zpod svrcního materiálu, musíte sáhnout po speciálním prádlu. Jde o speciálně střiženou push-up podprsenku nebo také klasickou samonosnou podprsenku. Obě budou dobře fungovat i u těch nejnáročnějších outfitů.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz