Kardio tanec vám pomůže se udržet ve formě

Kardio tanec je novinkou, která však rychle nabírá na popularitě, hlavně mezi lidmi hledajícími lepší duševní a fyzické zdraví. 

 

Co je kardio tanec? 

Kardio tanec zahrnuje sérii cvičení, jež tvoří choreografický vzor. Jde o typ aktivity kombinující různá cvičení, pracuje při něm s různými oblastmi těla a zároveň odvádí pozornost od povědomí, že cvičíte. Díky tomu můžete i skvěle relaxovat a obnovovat energii. Tento tanec vám dodá spoustu energie, elán a vytrvalost. 

Proč tanec? 

Každý tančí kvůli zábavě a radosti. Kromě toho tanec blahodárně působí i na srdce. Zlepšuje vaši paměť. Odbourává stres. Zlepšuje vaši fyzickou kondici a schopnosti. Jste i více ohební. Učí vás smyslu pro rytmus, přizpůsobování se, synchronizaci i motorickou koordinaci. 

Jak vás tanec udrží ve formě? 

Kardio tanec je jednou z nejoblíbenějších alternativ cvičení, stejně jako zumba. Při tance se cítíte totiž volně, svobodně a produkujete velké množství serotoninu. Hladina kortizolu se zároveň snižuje na minimum. Tanec vám navíc umožňuje osvobodit se od zábran, budete se cítit přitažlivě a zlepšuje tím svůj společenský život. 

Výhody kardio tance

Kardio tanec vám umožní budovat svalovou hmotu a hubnout, pokud se tedy váš trénink sestává ze středně intenzivního cvičení po dobu alespoň 30 minut. Formy jsou přitom obvykle po 45 minutách denně, kdy se zaměřují na specifické svalové skupiny. Nejvíce z toho těží kardiovaskulární systém. Každý kloub, sval a orgán bude posílen. Zbavíte se také stresu. Nezáleží přitom, jestli tančíte o samotě nebo s někým. Tanec je prostě zábava a vede k harmonii s naším tělem.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz