Kalhotky pro široké boky - jaké jsou nejlepší?

Hledáte kalhotky ideální pro vaši postavu? Máte široké boky a bojíte se, že pro vás není ideální žádné prádlo? To se ale mýlíte! Dnes vám prozradíme, jaké kalhotky jsou pro široké boky ty nejlepší. 

 

Máme tipy jak pro ty, které chtějí své křivky zvýraznit, i pro ty, co je chtějí skrýt. Každá žena totiž může ve spodním prádle vypadat dobře a cítit se skvěle, jen musí vybrat ten správný model. 

 

Postava charakterizovaná širokými boky 

Široké boky mají ženy s postavou hrušky, které jinak mají úzká ramena, menší prsa a větší pozadí. Dále pak široké boky mají i ženy s postavou jablka. Ty mají totiž velké kulaté boky a neviditelný pas. Široké boky mají i ženy s postavou přesýpacích hodin, kterou mnozí považují za dokonalou. Měla by mít dokonalé proporce mezi boky a poprsím s jasně definovaným pasem. 

Kalhotky pro široké boky, jaké vybrat? 

Majitelky širokých boků je možné rozdělit do dvou skupin, tu, která chce ukázat své křivky a pak ty, které své obliny za přednost nepovažují a chtějí je skrýt nebo je opticky zmenšit. pokud se svými křivkami neradi chlubíte, měly byste volit kalhotky s vysokým pasem a hlubokým střihem na bocích. Kalhotky by měly být kontrastem k podprsence. Pokud máte vzorovanou podprsenku, zvolte hladký tónovaný spodek. Pomohou i ozdobné pruhy okolo pasu, které opticky zeštíhlí celou postavu. V žádném případě nenoste boxerky, trenýrky nabo kalhotky s push-up efektem. Ty totiž boky ještě více zvětšují a rozšiřují.

Perfektní kalhotky pro zvýraznění širokých boků  

Pěkně urostlé ženy, které milují své boky a nestydí se jimi pochlubit, mohou bez problémů nosit kalhotky s vysokým pasem, ale i krajkové brazilky nebo dámské boxerky. Záleží pouze na tom, v čem se cítí pohodlně a co se jim líbí. Tyto tři typy kalhotek dokonale odhalují a zdůrazňují boky i hýždě.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz