Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Jaký typ kempingového vařiče si vybrat. Co je třeba zvážit při jeho výběru?

27.11.2023 08:00:00

Při pobytu v přírodě ne vždy najdete místo, kde se podávají teplá jídla. Proto při kempování nebo při delším výletem s batohem potřebovat kempingový vařič. Z našeho se dozvíte, jaké typy kempingových vařičů existují a na co si dát pozor při výběru tohoto outdoorového vybavení. 

 Image by idiotdrivers from Pixabay

Typy kempingových vařičů 

Kategorie kempingových vařičů je velmi široká a zahrnuje různé typy přenosných varných zařízení. Do této skupiny patří jak elektrický turistický vařič, který se příliš neliší od běžných domácích spotřebičů, tak i minimalistický hořák o hmotnosti několika desítek gramů a integrovaný varný systém navržený s ohledem na zimní výpravy. 

Kempingové vařiče lze napájet několika způsoby, včetně: 

  • plyn
  • benzín, olej nebo petrolej 
  • tuhá paliva 
  • dřevo 
  • elektřinu 
  • líh

Všechna zařízení tohoto typu jsou vyráběna tak, aby umožňovala přípravu teplého jídla venku. Každý z nich je ale určen pro jiné podmínky, a proto je také důležité mít takový kempingový vařič, který je vhodný pro daný typ použití. 

 

Který je nejlepší pro kempování? 

Pokud předpokládáte, že takové zařízení budete používat pouze v kempech, kam dojedete autem, nehledejte minimalistické řešení. Místo toho se zaměřte na to, aby byl váš pobyt pohodlnější. Pokud hodláte trávit čas kempováním s rodinou nebo partou přátel, dobrou volbou bude dvouplotýnkový kempingový vařič, který vám umožní efektivně připravit večeři pro větší počet lidí. 

 

Při kempování, stejně jako při všech outdoorových aktivitách, jsou velmi oblíbené plynové vařiče. Pro vlastní bezpečnost se raději vyhněte modelům, které se šroubují přímo na kartuši. Jednoduše bezpečnější jsou verze, v nichž je plyn přiváděn přes delší kabel a samotný sporák stojí na pevných nohách. 

 

Při přespání v kempu máte většinou přístup k zásuvce, takže možností je i elektrický kempingový vařič. Elektrické modely jsou ceněné pro svou jednoduchou obsluhu (včetně intuitivního ovládání teploty) a pro sklokeramickou deskou, případně moderní indukční varnou desku. Ten je energeticky úsporný a může mít zajímavé funkce a možnost přizpůsobení ohřívací plochy hrnce , což pomáhá minimalizovat energetické ztráty. 

 

Elektrické spotřebiče jsou považovány za bezpečnější než plynové sporáky, kde se vaří nad otevřeným plamenem. V této skupině najdete modely, které mají systémy ochrany proti přehřátí. Jejich velkou výhodou je, že po vypnutí rychle vychladnou. Parametr, který stojí za to věnovat zvláštní pozornost, je výkon zařízení. Čím je vyšší, tím méně času zabere vaření, ale také spotřebujete více plynu nebo elektřinu. Pokud však hledáte model výhradně pro kempování, můžete si dovolit vybavení, které není nijak zvlášť energeticky nenáročné. 

 

Na co byste měli pamatovat při výběru? 

Když se chystáte na trek a plánujete nosit v batohu vařič, poohlédněte se po lehkých a skladných modelech. Důležitou otázkou je také dostupnost paliva. Pokud plánujete let, nezapomeňte, že kazetu nemůžete nosit v zavazadle. Zkontrolujte, zda je možné jej zakoupit na místě. Pokud by taková možnost nebyla, turistický vařič se stal zbytečným. Lepší nápad bude pořídit si vařič na benzín, líh nebo tuhá paliva, nebo zvolit některý z více palivových vařičů. 

 

Počítejte také s klimatem v místě, kde budete kempovat. Vybavení, které bylo perfektní na letní túru, nemusí zvládnout zimní podmínky. Zde je důležitá jak teplota, tak tlak. Pamatujte, že v mrazivém počasí a ve vysokých nadmořských výškách nemusí plynové sporáky fungovat příliš efektivně. To je důležité, protože takové zařízení můžete potřebovat nejen k přípravě teplého jídla, ale také k získávání vody ze sněhu. Před odjezdem také zvažte, koli lidí bude vařič používat. Upravte účinnost zařízení a kapacitou nádobí tak, aby čekací doba na jídlo nebyla příliš dlouhá.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz