Jaké známe podvazkové pásy

V minulých článcích jste se dozvěděly něco o podvazkových pásích. Již víte, jaká byla jejich historie, jak si pásy vybrat, proč je nosí nevěsta, ale víte, že jich existuje hned několik druhů? Pomůžeme vám se v nich zorientovat. 

 

Široký podvazkový pás s 6 řemínky

Široký podvazkový pás má tři pásky na každé straně a dohromady celkem šest popruhů. Tento pás je bezpečný, zabraňuje kroucení punčoch kolem nohou a tím i snižuje jejich namáhání. Dnes je vyrábí již dost značek, takže je seženete poměrně snadno. Jejich jedinou nevýhodou je to, že jeden řemínek obvykle klesá dolů přes vaše spodní části a mohou tak být viděny. Někomu nesedí i spony. 

Široké podvazkové pásy se 4 řemínky

Dobrou alternativou širokého pásu s 6 řemínky je široký pás se čtyřmi řemínky, které jsou umístěny vpředu a na boku. Tento podvazkový pás byl oblíbený hlavně v polovině minulého století. Dnes už není zase tak snadné najít takový typ podvazků. Když už najdete, dbejte, aby měli dva pásy vpředu a dva na boku, nikoliv vzadu. 

Tvarovací podvazkové pásy

Naprosto perfektní jsou tvarovací podvazkové pásy, které vám pomohou dosáhnout pěkné siluety. Jsou vhodné pod vypasované šaty. Některé jsou podobné korzetu, začínají nahoře přímo pod prsy. tyto pásy tvarují pas i boky. Ty, které začínají v pase, tvarují tělo přirozeně. 

Erotické podvazkové pásy

Erotické podvazkové pásy jsou jemné, mají spoustu krajek a svůdných detailů a jsou velmi krásné. Alespoň jeden kousek by měla mít doma každá žena. Nejsou sice určené pro běžné nošení, protože mají tendenci sklouzávat dolů, ale jistě najdete jejich využití jinde. Nejsou určeny pro dlouhodobé nošení.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz