Jaké vzory a potisky jsou nejlepší pro ženy plus size?

Se vzory a potisky musí ženy plus size velikosti zacházet velmi opatrně. Některé jsou pro ně zapovězené, jiné jim naopak sluší více než všem ostatním. Naučte se je také i kombinovat, Můžete tím dosáhnout ještě větší elegance. 

Pěkně od začátku…

Svislé pruhy

K základním vzorům pro ženy s plus size velikostí patří právě svislé pruhy. Jenže i on dokáže být záludný a ne každé svislé pruhy vás zeštíhlí a udělají vás krásnější. Pokud to má fungovat, vyberte si vždy pouze jeden kontrastní pár pruhů. Vůbec nejlepší je pouze jeden velký pruh uprostřed. Záplava pruhů tak může fungovat přesně opačně. 

Horizontální pruhy

V případě vodorovných pruhů máme zažito, že ženám přidávají kila a proto by se jim měly vyvarovat. V případě dvou velkých pruhů ve středu těla to skutečně nepůsobí lichotivě, jenže, více pruhů bude naopak vypadat velmi dobře. Postavu prodlouží a zeštíhlí. 

Další potisky ideální pro ženy s plus size velikostí

Další potisky, které sluší ženám nosící větší konfekční čísla jsou všechny středně velké tisky a vzory. A proto se velkým obloukem vyhněte malým, ale i velkým potiskům, protože ty mohou tělo jaksi podivně rozdělit, což pak v konečném výsledku vypadá nelichotivě. Lichotivě působí takřka všechny květinové vzory, leopardí tisky a středně velké puntíky. Fajn jsou i rozmazané vzory. Vyhněte se však přísným vzorům. Geometrickým tvarům. 

Důležitá je také i správná volba místa potisku. Efektivní a elegantní jsou potisky na rukávech, v pase, na lemech i ve výstřihu. 

Mixování vzorů se nemusí bát ani boubelky 

 Nebojte se míchat vzory, i vy si to můžete dovolit. Samozřejmě se držte ustáleného pravidla: dva a ne více. Klidně si můžete vzít puntíky s proužky nebo čtverečky. Stejně tak i puntíky můžete kombinovat s jiným kouskem s leopardím potiskem.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz