Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Jaké pádlo na paddleboard vybrat?

11.07.2023 03:00:00

Aby bylo pádlo na paddleboard efektivní a příjemné, potřebujete tu správnou délku, tuhost a velikost listu. Důležitá je také jeho konstrukce, použitý materiál a typ desky. Důležitá je také konstrukce, použitý materiál a typ desky. Zjistěte tedy spolu s námi, jaké pádlo k paddleboardu zvolit v závislosti na vaši úrovni, plaveckého stylu a individuálních parametrech. 

Fotka od ❄️♡????♡❄️ Julita ❄️♡????♡❄️ z Pixabay

 

Délka pádla - jak ji přizpůsobit své výšce? 

Správná délka pádla je zásadní pro udržení správného držení těla a účinnosti plavání. Příliš krátká délka vás donutí se ohnout a zůstat v nepohodlné poloze, aby čepel zůstala ponořená ve vodě. To může vést mimo jiné k bolestem zad. Příliš dlouhé veslo se zase bude špatně držet. Nepohodlné manévrování pak bude mít za následek přetěžování ramennních svalů. Pokud chcete zjistit tu správnou délku, postavte ho sviste a opřete ho o zem. Uchopte jeho rukojeť, ruka by přitom měla být mírně ohnutá v lokti a rukojeť by měla spočívat v ohbí zápěstí. Nakonec je třeba délku pádla přizpůsobit i stylu plavby a typu vody. Univerzální by mělo být 15-25 cm delší. Pro rekreační účely  a klidnou vodu je vhodné páslo o 15 cm delší než je vaše výška. Pokud chcete závodit na dlouhé vzdálenosti, potřebujete pro maximální rozsah, rychlost a sílu pádlo, které je o 25 cm delší. Při sprintu a nárazovém větru nebo chytání vln krátké pádlo. 

 

Typy pádel 

Pádla jsou jednodílná, dvoudílná, třídílná. Vše závisí na individuálních potřebách. Pevné modely jsou nejlepší volbou pro zkušené jezdce, kteří již mají jasně definované preference a styl plavání. Nastavitelná vícedílná pádla dávají větší manévrovací prostor, pokud jde o přizpůsobení typu desky nebo k parametrům uživatele, což z nich dělá univerzálnější řešení. Design, který umožňuje nastavení v několika rozsazích, je skvělou volbou pro rodiny s dětmi. 

 

Pádlo hliníkové, karbonové nebo sklolaminátové?  

Materiál, z něhož je pádlo vyrobeno, ovlivńuje jeho hmotnost. Zejména na začátku je vhodné lehké pádlo. Během pár hodin plavání uděláte hodně záběrů a s příliš těžkým pádlem byste byli unavenější. Při absenci té správné techniky nebo délky je možné zvýšit riziko přetížení. Materiál je důležitý i z důvodu tuhosti pádla. Tuhé pádlo je efektivnější v přenosu záběru, ale vyžaduje více cviku. pokud máte zraněné rameno nebo zápěstí, potřebujete o něco pružnější pádlo. Karbon je nejlehčí, ale také nejtužší a nejdražší. Snadno se také poškodí. Sklolaminát je lehký, dobře tuhé a levnější. Hliníkové pádlo je pevné a tuhé, ale poměrně těžké. Dřevěné pádla jsou relativně lehké. Plastová pádla se obvykle nevyrábí. Plast se používá k výrobě čepelí a rukojetí. 

Velikost a tvar pera 

Dalším prvkem, který je třeba vzít v úvahu, je velikost lopatky, tedy té části, jež jde do vody. Tyto parametry ovlivňují to, jak se pádlo chová. Pokud jde o velikost kotce, neexistuje žádné pevné pravidlo pro jeho výběr. Zde byste měli vzít v úvahu své vlastní preference, styl veslování nebo stavbu těla. Obecně se doporučuje volit větší pírko, pokud máte pevnou postavu a vyšší váhu. Za zmínku stojí, že velká čepel bude efektivnější a umožní rychlé nastavení polohy, ale bude vyžadovat i větší sílu a naopak. Malé rozměry kotce se budou hodit například sprinterům, lidem s problémy například s klouby nebo těm, kteří preferují dálkové plavání v klidných vodních nádržích.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz