Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Jaké brankářské rukavice vybrat?

24.05.2023 02:00:00

Fotbal je týmový sport. V týmu je však jeden člověk, který toho může hodně rozhodnout. Jde o brankáře, protože v jeho případě se vždy hovoří o individuální chybě. Musí se soustředit na ty nejmenší detaily, aby nedošlo k pochybení, které by pak vedlo k prohře. Víte jaké brankářské rukavice zvolit, abyste minimalizovali riziko prohry? 

 

Střihy brankářských rukavic

Rukavice jsou nezbytným prvkem brankářské výzbroje, a to bez ohledu na věk a úroveń hry. posilují sebevědomí brankáře a mají i velký vliv na efektivitu obran. Brankářské rukavice musí být předností, nikoliv slabinou. Jak tréninky dětí, tak i hry seniorů se neobejdou bez správného vybavení. Fotbalista bez kopaček své dovednosti neukáže, protože na trávníku uklouzne. Nejinak tomu je i u brankáře bez rukavic. Brankářské rukavice pomáhají předcházet zraněním a zlepšují přilnavost. 

Jaké rukavice si vybrat? 

Existují 3 typy šití rukavic:

Flat - nejoblíbenější a nejjednodušší střih vyznačující se viditelným prošíváním, které spojuje boční panel rukavice s pěnou. Odolnost a nízká cena ji předurčují k tomu, aby ji ochotně využívali začínající brankáři. 

Negativ, čili šev je z vnitřní strany, díky čemuž skvěle padne do ruky. Tato konstrukce zlepšuje přilnavost a umožňuje hráči lépe cítit míč. 

Roll Finger představují stále oblíbenější střih spočívající v omotání prstu pěnou. Takto vyrobená rukavice má větší úchopovou plochu, proto se doporučuje pro osoby s menší rukou. 

Z čeho jsou brankářské rukavice vyrobeny? 

Rukavice jsou vyrobeny z různých druhů pěn. Klíčové je jejich bezpečné uchopení. 

  • Soft - je nejoblíbenějším typem pěny, která se nejčastěji používá při tréninku a sparingu. I přes nízkou cenu nabízejí rukavice vyrobené z této pěny poměrně dobrý úchop a dobře fungují v měnících se povětrnostních podmínkách. 
  • Supersoft s příměsí latexu představuje rukavice z velmi měkké pěny, které jsou doporučené pro hru na suchém a přírodním trávníku. Na umělém trávníku nebudou fungovat kvůli vysokému otěru. 
  • Pěny s velkým množstvím latexu známé i jako Ultra, Giga nebo Ultimate, se používají jako zápasové rukavice. Mají perfektní přilnavost. 
  • Hardground je pěna s příměsí grafitu. Rukavice jsou určené pro hru na tvrdém povrchu. 
  • Aqua pěna je přizpůsobena pro změnu pro hru na mokrém povrchu. 

 Ztužení prstů v rukavicích 

Brankářské rukavice se od sebe liší nejen svým střihem a použítím pěny, ale i dalšími technologiemi, které se snaží posílit pozici brankáře. Brankářské rukavice si také kladou důraz na ochranu rukou. Zranění brankářů má předcházet Fingersave, což jsou plastové výztuhy na ochranu prstů. Jsou doporučovány hlavně těm s větší náchylností ke zraněním.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz