Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Jaké boty na trailový běh a jaké zase na asfalt?

21.05.2023 00:00:00

Běh patří k základním pohybovým aktivitám, které jsou stále populárnější. To ostatně dokazuje i existence velkého množství produktů pro běh, blogů, aplikací a kanálů, které se běhání věnují.

 

Na začátku běhání nepotřebujete nic extra. Teprve až s postupem času, když zjistíte, že běhat skutečně budete, se můžete soustředit na správnou techniku i vybavení, abyste si nezničili své klouby a záda. 

 Dříve, než si vyberete obuv pro běhání, odpovězte si nejprve na několik klíčových otázek. 

Po jakém povrchu běháte? 

Běháte po asfaltu, terénních cestách nebo v lese? Největší počet běžců u nás tvoří lidé trénující pouliční běhy. Běh po asfaltu nebo zpevněném povrchu více zatěžuje naše nohy a následně i klouby. Znamená to, že bychom neměli utíkat? Ne, člověk je stvořen pro pohyb a fyzickou aktivitu. Jen prostě někdy potřebujeme své tělo správně podepřít, abyste minimalizovali riziko poškození z přetížení a dalšího zranění. 

Jaké boty na běhání se tedy hodí na asfalt? 

Pokud běháte po zpevněném povrchu, měli byste svým nohám zajistit dostatečné odpružení, abychom chránili svaly a šlachy. Zvláštní pozornost je potřeba věnovat lidem s nadváhou a začínajícím běžcům. Naše nohy jsou totiž vybaveny vlastním systémem odpružení. Podmínkou jeho správného fungování je správná technika běhu. Metatarzál by měl být nejprve v kontaktu se zemí, na které se nacházejí šlachy a tkáně, které jsou za něj zodpovědné. Většinou ale přistáváme na patě. Toto je oblast chodidla zcela postrádající tlumící vlastnosti. Technika běhu se dá časem zlepšit, ale u začínajících běžců to vypadá takto. Při běhání po tvrdém povrchu a bez správných návyků je proto dobré volit běžecké boty s vysokým tlumením. Tlumení je dosaženo díky různým typům pěn v podrážce. Každý výrobce běžecké obuvi navrhuje a vyvíjí své technologie a řešení. Trendy se ale rychle mění, a proto se neřiďte reklamou, ale tím, co je pro vás správné. Lidé s nadváhou jsou náchylnější ke všem druhům přetížení. Čím větší je váha běžce, tím větší je třeba odpružení. 

Jaké trailové běžecké boty si vybrat? 

Pokud běháte po písku, kamenech, horách, bahnatém terénu, potřebujete k tomu jiný typ obuvi. Jejich vzhled je již na první pohled jiný. Podrážka je agresivnější, má velké drážky. Cílem je přilnout k obtížnému terénu a chránit před nepřízní počasí. Sníh, bláto a nerovný povrch jsou pro běžce skutečnou výzvou. Běh po měkkém a náročnějším povrchu rovněž vyžaduje i jiný svršek. Je tuhá a více chrání nohu. Jsou méně prodyšné než ty, které se nacházejí v běžeckých botách na asfalt. Prodyšnost a ventilace chodidla jsou velmi důležité, ale nesmí to být na úkor případného zranění. Nejde o jemnou látku, ale něco, co zastaví vodu a udrží vaše nohy v bezpečí. Pogumovaná výztuha na špičce boty chrání prsty před nárazem nebo vyztuženou patu, která nohu stabilizuje.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz