Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Jak vybrat velikost oblečení při nákupu online? Možná jste ještě o těchto tricích neslyšeli a přitom jsou tak užitečné

02.03.2023 00:00:00

Nákup oblečení přes internet je dnes už velmi běžné. Základním faktorem je ale výběr té správné velikosti. Bohužel si oblečení před nákupem nemůžete vyzkoušet, takže se musíte spolehnout na velikostní tabulky poskytnuté výrobcem. Co když ale vaše standardní velikost nesedí? Poradíme vám, jak číst tabulky a měřit se, abyste si pak vybrali to správné oblečení. 

 

 Kdyby byly všechny velikosti stejné, nikdy by nebyl problém s online nákupem. Někdy pak může být výběr oblečení online plný frustrace, protože zvláště dámské oblečení musí perfektně sedět, naopak visí na postavě. Nicméně, rozdíly lze snadno vysvětlit. Existuje takový fenomén  známý jako “vanity sizing”. Jedná se o nadhodnocení velikosti, např. uvedení velikosti 38, i když už mělo být 40, protože se zákazníci zdráhají kupovat velikosti L a výše. Z tohoto důvodu je velmi snadné se dostat do prokluzu, protože má svou standardní velikost. 

 

Navíc, velikosti se liší od značky k značce. Módní značky, které jsou spíše pro mládež, se jeví spíše menší a naopak tam, kde je oblečení i pro starší ročníky, zase vypadají větší. Na velikost mí navíc vliv i země původu značky. Korejské a čínské společnosti mají “malé velikosti”, které jsou ještě k tomu určené pro malé zákazníky. Americké oblečení je naopak velké. 

Jak tedy nakupovat oblečení online? 

Vždy si zkontrolujte tabulku velikostí. Tedy mřížku slupců a čar s rozměry. Může se totiž ukázat, že byste si měli zvolit jinou velikost než obvykle. K tomu, abyste si velikosti mohli porovnat, potřebujete znát své vlastní tělesné rozměry v centimetrech. 

Jak se správně změřit? 

Jinak se měří muži, jinak ženy a trochu jinak i děti. To vše kvůli anatomickým rozdílům. Navíc některé oblečení potřebuje ještě speciální měření. K tomu, abyste zjistili, kolik měříte, potřebujete krejčovský metr. Měli byste se měřit ideálně nazí. Důležitá je výška od temene hlavy k zemi, dále pak velikost hrudníku na nejširším místě, šířka pasu v nejužším místě, šířka boků v nejširším místě, obvod stehna v jeho nejširším místě. U kalhot si pak všímejte délky nohavice od rozkroku ke kotníku. Pro sukně je pak důležité znát délku pasu ke kolenům. Pro halenky je nezbytné znát délku trupu od krku k pasu, délku rukávu od ramene k zápěstí a také i šířku ramen od ramene k rameni. 

Jak změřit muže 

I muži by se měli měřit ideálně nazí nebo ve spodním prádle. Důležité je získat rozměry výšky od temene hlavy k zemi. Dále pak velikost hrudníku v nejširším místě, mírně pod podpaždím. Šířka pasu v nejširším místě, tedy těsně pod pupíkem a pak byste měli znát i šířku boků, kterou změříte v nejširším místě. Opomenout byste neměli ani šířku stehna v tom nejširším místě. Pro výběr kalhot potřebujete změřit délku nohavice od rozkroku ke kotníku, a pak také i délku nohavic od pasu ke kotníku. Při nákupu košil byste si měli změřit délku trupu od středu mezi klíčními kostmi k pasu a obvod krku po límec, šířku ramen od ramene k rameni a délku zad od zátylku k pasu. 

Jak změřit dítě 

Rozměry potřebné pro výběr dětského oblečení naštěstí nevyžadují tak složité měření, jak tomu je u dospělých. Děti neustále rostou a mění se. Stačí obvykle znát výšku dítěte a jeho věk. Oba tyto parametry se obvykle spolu kombinují. Ne vždy je to úměrné, protože vývojová stádia jsou individuální, ale proto je třeba brát hlavně ohled na výšku dítěte. 

Jak číst velikostní tabulky? 

Velikostní tabulky dámského, pánského i dětského oblečení určují statistické rozměry zákazníků. V tabulce najdete rozměry oblečení v centimetrech a odpovídající velikost ve formě čísel a písmen. Obecně jde o XS, S, M, L atd nebo 34-42. Americké značení se mírně liší a jsou vyjádřeny čísly 0 do 22. Tabulka samozřejmě může nabízet i větší velikosti. Výjimkou jsou francouzské a italské velikosti. Francouzské jsou o stupínek nižší. Podobně to je i u italských velikostí, které jsou menší rovnou o dva stupně. Existují ale i německé velikosti od 30 do velikosti 54. Nebo britské velikosti, které se podobají těm americkým, ale jsou od 4 do 28. 

Jak číst tabulky? 

Velikosti, které mají ženy jsou jiné než u mužů. Jejich dámská tabulka začíná velikostí 32/34 nebo XS. I u nich jsou však nejdůležitějším ukazatelem centimetry a právě podle nich byste se měli při svém výběru oblečení řídit. 

Nestandardní velikosti - na co si dát pozor? 

Někdy se velikosti od sebe liší v závislosti na stylu oblečení. Ty zohledňují různé typy postavy, výšku, střihy a dokonce i materiál. Co se o nich vyplatí vědět? Lidé s velikostí do 160 cm mohou najít oblečení mezi dětskými. Malé velikosti u dospělých zohledňují ženské tvary a poprsí, pas, stehna a boky. Nohy a rukávy jsou kratší. 

Plus size se pohybují od velikosti 44 a výše. Nejde o proporčně větší modely, které by měly delší rukávy nebo příliš široká ramena, ale jsou speciálně upraveny tak, aby zohledňovaly plné boky, ňadra nebo široký pas. Oblečení nepřipomíná pytel a perfektně sedí na křivkách. 

Pro vysoké, tedy nad 176 cm pak jsou modely s pordlouženými rukávy, nohavicemi a upravenou výškou pasu. 

Oversize velikosti je pak záměrně zvětšené, které má působit velkým, ale ne příliš nadrozměrným dojmem.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz