Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Jak vybrat tu správnou odporovou gumu

21.09.2022 00:00:00

Výběr té správné posilovací gumy se může na první pohled jevit, jako snadná věc, na ten druhý už ne. Výběr té správné gumy totiž ovlivňuje několik faktorů. Třeba i to, zda s ní bude cvičit žena nebo muž. Jak budete gumu používat, tedy jestli si s ní chcete cvičení ulehčit nebo naopak ztížit. I to, zda jste začátečník nebo sportovec. 

 

Podle těchto faktorů byste si měli vybrat vhodnou odporovou gumu. Guma s vyšším odporem využijete k posílení větších svalů, tedy k dřepování, benche, legpressu a podobně. Menší odpor vám pak pomůže při cvičení  ramen a bicepsů. 

Typy gum

Posilovacích gum je hned několik, liší se od sebe typem konstrukce, použitým materiálem a stupněm odporu, který při natahování vyvíjejí. 

Gumy podle konstrukce 

  • Obyčejná guma je nejlevnější a je vhodná pro všechny typy cviků. Na trhu jsou různé délky i šířky. 
  • Dlouhá široká odporová guma je vhodná pro protahování. Obvykle je dlouhá 1,5 metru. Je určená k procvičování rukou a ramen. Další možností je přivázání na kliku nebo hrazdu anebo se může při cvičení přišlápnout. 
  • Krátká odporová guma spojená do kruhu, která je plochá a široká. Tato pomůcka se hodí pro ztížení cviků spodní poloviny těla, a to hlavně u hýždí v pilates nebo při dřepování. 
  • Dlouhá odporová guma spojená do kruhu má velmi široké využití. Často se ale používá pro podpůrné cviky k ulehčení shybů nebo sedlehů. Guma je vhodná k zavěšení. S malým odporem je vhodná pro rehabilitační cvičení. 

 

Rozdělení síly odporu

Při koupi posilovací gumy si pohlídejte hlavně sílu odporu. Každá je totiž jiná a podle toho se určuje i její použití. Aby se snadněji od sebe rozlišovaly, mají různé stupně odporu odlišnou barvu. Pozor, není to však pravidlem a každý výrobce to má jinak. Nejspolehlivější je proto sledovat údaje s kilogramy. 

  • Slabé jsou ty s odporem 6 až 22,5 kg, jež jsou nejlepší pro zlepšení fyzické kondice a k rehabilitaci. Hodí se pro rychlostní trénink, výskoky, aerobik i k pomoci posilování svalů na horních končetinách. Užijí ji i vzpěračtí začátečníky. 
  • Střední gumy s hodnotou odporu 22,5 až 45 kg jsou ideální pro rekreační sportovce. Kteří jsou již o něco zkušenější. Tyto gumy jsou vhodné pro cvičení dolní poloviny těla, lýtka nebo hýždě. Doporučují se pro zvýšení mobility nebo strečink. 
  • Silné gumy s odporem nad 45 kilo se používají k získání maximálního výkonu u dřepování nebo při mrtvém tahu. 

 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz