Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Jak vybrat trampolínu

04.11.2022 00:00:00

Trampolíny milují snad všechny děti. Pokud máte tedy zahradu, nejspíše nad ní dříve, nebo později, začnete uvažovat. Víte však, jak ji správně vybrat? Na co si dát při nákupu pozor a podle čeho byste se měli rozhodovat? Poradíme vám. 

 

Děti trampolíny milují, perfektně si na nich vyhrají, vybíjí svou energii a zrelaxují. Ostatně trampolíny lákají nejen děti, ale i dospělé. A to i přesto, že skákání na trampolíně je fyzicky náročné. Je to ale ohromná zábava, kdy můžete strávit nějaký čas se svými dětmi a jako bonus k tomu můžete ztratit i nějaké to nežádoucí kilo. Jak ale vybrat tu správnou trampolínu? 

Nejprve se zamyslete, kam ji chcete umístit

Abyste věděli, jak velkou trampolínu vybírat, podívejte se na svou zahradu a vytyčte si prostor, kde by měla stát. Pro jasnou představu si místo klidně vykolíkujte. Velikost trampolíny je velmi důležitým kritériem. Menší trampolíny jsou třeba poměrně levné, ale zase mají menší nosnost, protože je zde i menší prostor pro skákání. Tyto trampolíny jsou obvykle určeny pouze pro jednu osobu. Pro nejmenší děti, jsou však dostačující. Z bezpečnostních důvodů byste však měli mít jeden metr volného prostoru po obvodu trampolíny. 

 

Nosnost trampolíny

Dalším velmi důležitým parametrem je nosnost trampolíny. Ta by měla být minimálně do 100 kilogramů. Vliv na to má ale to, kdo na ní bude skákat. 

 

Kdo na ní bude skákat

Ostatně to, kdo na ní bude skákat neovlivňuje pouze potřebu výše nosnosti, ale i její velikost a zabezpečení. Trampolína pro batole může být malá s madlem. Větší děti ale potřebují trampolínu, která by měla alespoň 3 metry a pokud s nimi občas také skáčete, tak by měla mít průměr minimálně 4 metry. 

 

Bezpečnost nade vše 

Abyste si při skákání na trampolíně neublížili, je nutné dodržovat základní bezpečnostní pravidla. A také byste měli od své budoucí trampolíny vyžadovat několik bezpečnostních prvků. Těmi jsou: 

Ověření bezpečnosti

Trampolína by měla splňovat přísné bezpečnostní normy. Chybět by jí proto neměly příslušné certifikáty. Jde hlavně o prověření kvality použitých materiálů, odolnosti a stability trampolíny řadou institucí, jako třeba Strojírenský zkušební ústav. K dalším věrohodným certifikátům patří třeba Dekra, Intertek nebo TÜV. 

Ochranná síť

Což je základní bezpečnostní prvek, díky němuž vaše dítě při skákání na trampolíně z ní nevyletí. Přičemž by měla mít výšku minimálně 1,7 metru nad skákací plochu, ale ideálně 2 metry. Opatřena by měla být i vstupním otvorem, který by měl být zajištěn zipem nebo karabinami. 

Kotvící šrouby

Pokud nechcete svou trampolínu hledat po bouřce u sousedů, měla by být dobře ukotvena. Ukotvení navíc dodává trampolíně na její stabilitě a bezpečnosti. Jednotlivé kotvící šrouby by měly být dlouhé minimálně 40 cm, aby měly dostatečnou sílu trampolínu udržet na místě. 

Odrazová plocha

Skákací plocha by měla být vyrobena z odolných materiálů s vysokou životností. Zároveň by měla být navržena tak, aby co nejméně namáhaly klouby. Ideální je skákací plocha s neabrazivní úpravou, která zabraňuje odření pokožky při pádu. 

 

Ochrana pružin 

Dbejte, aby ochrana pružin byla v perfektním stavu, aby nehrozilo, že skákajícímu dítěti uvízne noha mezi pružinami. 

 

Některé trampolíny tyto bezpečnostní prvky mají již ve své výbavě, jsou však i takové, které to nemají a představuje to další starosti a výdaje navíc.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz