Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Jak vybrat sportovní láhev

20.09.2022 00:00:00

Sportovní láhev patří k základnímu vybavení každého sportovce. Hodit se vám bude ať už vyrazíte do přírody, do fitness centra nebo jinam za sportem. Na trhu je ale široká nabídka různých lahví a vybrat tu správnou není vůbec snadné, když si jsou tolik podobné. Pro usnadnění jejího výběru tu pro vás máme článek, který by vám v tom měl pomoci.  

Před výběrem sportovní láhve si nejprve odpovězte na tyto otázky

Při výběru sportovní láhve je nutné si nejprve ujasnit, k čemu ji chcete používat a  jak často. Pak je také důležité vědět i v jakém prostředí ji budete mít, při jakých aktivitách a rovněž i, jakou tekutinu v ní budete uchovávat. Jak ji budete nosit a kolik vody si chcete brát. 

Láhev si vybírejte podle materiálu, z něhož je vyrobena

Láhve mohou být plastové, kovové i skleněné. Plastové jsou ponejvíce vyrobeny s polyethylenu a polypropylenu, kovové pak z nerezové oceli. Kovové láhve toho nejvíce vydrží, jsou ale těžší než plastové. Nicméně, ne zas o tolik. Skleněné láhve jsou zvenčí potažené silikonovou vrstvou, aby něco vydržely. Jsou ze všech nejtěžší. Nerezové a skleněné láhve jsou zdravotně nezávadné. Plastové láhve jsou nejvíce ošemetné. Kvalitní láhve jsou však bez zdraví škodlivých příměsí (tedy bez BPA, BPS, BPF, barviv, stabilizátorů, změkčovadel a ftalátů). 

 Objem láhve

Potom, co se rozhodnete, z čeho by měla být lahev vyrobena, zvažte její objem. Na trhu jsou láhve od 0,3 litru až po 1,5 litru. Větší láhev znamená větší variabilitu, ale také i větší váhu a potřebu většího prostoru. 

Otevírání a hrdlo lahve

Většina sportovních lahví je opatřena širokým šroubovacím závitem pro snadné napouštění vody. Některé mají i další způsob otevírání pro pití. Jde často o odklápěcí víko, které jste schopni otevřít jednou rukou. Takové jsou obzvláště bezpečné, pokud jsou opatřené pojistkou. Další možností je i brčko, což je velmi pohodlné pro pití při pohybu. Praktické jsou i lahve s výsuvným špuntem, které ocení hlavně cyklisté. Existují dokonce i lahve s kombinovaným otevíráním. 

 

Tvar lahve

Výběr tvaru láhve by se měla rovněž odvíjet od způsobu užívání, přepravy a napouštění. Může být kulatá štíhlá vysoká, kulatá široká a nízká, plochá nebo typ polní láhve. Užší se vejdou do cyklistických nosičů, širší jsou stabilnější a jsou dobré do batohu. Polní lahve jsou dobře skladné. 

 

A v neposlední řadě jsou tu i vychytávky, které váš výběr mohou rovněž ovlivnit. 

 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz