Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Jak vybrat pánské plavky

06.09.2021 00:00:00

Muži se výběrem plavek nějak hluboce nezabývají. Všeobecně neradi nakupují a tak jsou nejraději, když plavky jednoduše koupí, bez nějakého velkého zkoušení, zaplatí a odejdou. Důležité pro ně je, aby se v plavkách cítili především pohodlně. I oni by však při nákupu nových plavek měli trochu dbát na výběr jejich střihu.

Velikost plavek

Velikost plavek by muži měli volit podle velikosti svého spodního prádla. Pánské plavky by neměly být příliš těsné. Měly být pevné v pase, ideálně s možností si je v pase utáhnout.

Výběr pánských plavek podle střihu

Byť v zahraničí slipové plavky nejsou příliš oblíbené, u nás se přes všechny módní trendy drží na prvních příčkách. Jaký je to paradox, když vezmeme v úvahu, že u nich platí to samé, co u slipů, čili v konečném výsledku sluší jen malému procentu mužů. Střih plavek byste si měli vybírat především podle své postavy.

Výběr plavek podle své postavy

  • Jste menšího vzrůstu, ale svaly vám nechybí? Vaše postava je pěkně vytvarovaná? Tak to potřebujete plavky, které vás opticky prodlouží. Vyhnout byste se měli všem plavkám s dlouhými nohavicemi. Ty totiž ještě více zmenšují. Ideální plavky pro vás mají podobu boxerek nebo slipů.
  • V případě, že vaše postava není zase až tak dokonalá a vy máte nějaké to kilo navíc, potřebujete sáhnout po takových plavkách, které vás zvýší, ale i zeštíhlí. Ideální plavky by proto neměly být příliš volné, ale ani upnuté. Podobně by to mělo být i s jejich délkou. Volnější boxerky je to, co potřebujete. Vyhněte se i pestrým kombinacím barev.  
  • Muži, kteří jsou vysocí a štíhlí vypadají samo o sobě dost hubeně. Pořídit by si proto měli plavky, které jim kila přidají alespoň opticky. Ideální plavky pro ně mají podobu šortek s pestrobarevným vzorem.
  • Muži s atletickou postavou si mohou na sebe vzít cokoliv, co se jim zlíbí. Záleží jen na tom, co preferují a v čem se dobře cítí.
  • Jste pořádní chlapi? Vysocí i mohutní? Tak to vám upnuté boxerky příliš slušet nebudou. Ty nejlepší plavky pro vás mají podobu volných šortek delší délky. Vůbec nejlepší je, když jsou jednobarevné.
Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz