Plavky 2023

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2023 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2022 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Jak vybrat florbalový míček

11.11.2022 00:00:00

Florbal je kolektivní sport, který se neobejde vedle florbalové hole i bez florbalového míčku. Na trhu jich existuje celá řada a tak si z nich vybrat ten správný není zase tak snadné, jak by se na první pohled mohlo zdát. Poradíme vám, jak se mezi florbalovými míčky vyznat a jak vybrat ten nejlepší pro vaše potřeby. 

 

O florbalovém míčku

 Ať už je florbalový míček, bílý, modrý nebo třeba červený, jsou +/- 23 gramů stejné váhy, 72 mm průměru a mají 26 děr. V čem se liší? 

Barva míčků

Barva míčků není pestrá jen tak z nějakého rozmaru. Stále se tak nějak udržuje, že oficiální zápasy by se měly hrát s bílými nebo oranžovými míčky. Nicméně v reálu pravidla zase až tak přísná nejsou. Míček by měl být hlavně jednobarevný a nefluorescenční, tedy ne reflexní, signální nebo neonový. Takové barvy vysloveně září. Ostatně jinak je možné hrát s míčkem jakékoliv barvy. 

Dvoubarevné florbalové míčky 

A co teď s nimi? I ty mohou získat IFF certifikaci. Oblíbené jsou především ve Švédsku. Najdete je však i u nás. Nicméně, pokud jde o oficiální zápasy, hrát s nimi nelze. 

Základní typy florbalových míčků 

Hladký míček 

Hladký florbalový míček představuje základní typ. Má zcela hladký povrch bez jakýchkoliv speciálních technologických úprav a vylepšení. 

Profilovaný míček 

Tento míček má povrch posetý speciálními vyztuženými vlisy ve tvaru šestiúhelníků a trojúhelníků. Zvyšuje to jejich tuhost a odolnost. Míček má větší životnost a méně praská

Booster

Booster míček má lepší aerodynamické vlastnosti, snižuje odpor vzduchu a při letu dosahuje vyšších rychlostí. Snížený odpor vzduchu je zajištěn pomocí speciálních prohlubní na povrchu míčku. Zajišťuje zvýšenou přesnost střel i přihrávek. 

Flash míček 

Novinka mezi míčky. Jde o upravený booster míček, který je uvnitř opatřen barvou. 

Jaký je ideální florbalový míček? 

U florbalových míčků platí stejné pravidlo jako u ostatního florbalového vybavení. Bez certikace IFF nemůžete míček použít na oficiálních florbalových soutěžích. S certifikátem vám IFF garantuje, že máte kvalitní a bezpečný produkt, který něco vydrží. Koncept tohoto míčku vychází z golfových míčků, kdy jamky na povrchu míčku zrychlují dráhu letu. Míček má skvělé aerodynamické vlastnostmi. Design je navržen tak, aby v letové fázi dosáhl co možná největšího zklidnění a zároveň si ponechal špičkovou rotaci při hře na zemi. Technologie teflonového sváru také garantuje o 20% delší životnost míčku.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz