Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Jak vybrat brusle podle velikosti chodidla

14.02.2023 00:00:00

Vybrat si ty správné brusle není zase tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Musíme v prvé řadě říct, že je rozhodně nemůžete pořizovat podle velikosti, podle níž kupujete své běžné boty. V tomto případě je nutné postupovat trochu jinak. Rozhodně ale výběr správné velikosti bruslí nepodceňujte, protože jsou základem bezpečnosti na ledové ploše. Pokud tedy nevíte, jak při výběru bruslí postupovat, přečtěte si náš článek. 

 

Jak si tedy vybrat brusle na led? 

Nejdůležitějšími parametry pro zjištění správné velikosti bruslí jsou: 

  • délka chodidla
  • výška nohy
  • výška nártu 

 

Abyste si mohli pořídit ty správné brusle, musíte si nejprve změřit délku a šířku chodidla. Tu zjistíte tak, že si stoupnete na papír a obkreslíte si přesný tvar vašich chodidel. Poté pomocí metru nebo pravítka délku a šířku snadno změříte v těch nejširších místech. 

 

Při nákupu bruslí se vyplatí pečlivě zkontrolovat, zda nejsou příliš volné nebo naopak příliš těsné. Možné problémy mohou nastat při neobvyklém zvednutí nohy. Lidé s vysokou klenbou potřebují speciální model. Najít pro ně ideální velikost bruslí je velmi obtížné. 

 

Pozor, není vůbec jedno, zda zkoušíte brusle pro ženy nebo pro muže. Jsou totiž zcela odlišné. Je to proto, že se liší svou strukturou chodidla a k tomu jsou přizpůsobeny i brusle. Navíc, ženy obvykle vyžadují užší boty, které nejsou v horní části příliš široké a také dámské brusle nemusí snášet tak velkou zátěž jako pánské boty. 

Jak si vybrat brusle online? 

I při výběru online se soustřeďte na šířku a délku chodidla. Ty si pak ověřte u konkrétního prodejce, jaké velikosti u nich odpovídají. Jednotlivé společnosti totiž mohou mít trochu jiné parametry u velikostí. Dobré je všímat si v tomto případě recenzí, zda velikost skutečně dobře sedí a odpovídá nebo ne. 

Kupování větších bruslí u dětí

Šetření u dětí tímto způsobem bohužel není dobrým nápadem. Je sice fakt, že děti rychle rostou, ale správná velikost je základ nákupu bruslí. Volné brusle zvyšují riziko pádu a úrazu. Pevné zmáčknutí svršku nepomůže, noha ve středu bude dále klouzat. Dá se to ale vyřešit, když koupíte rostoucí brusle. Takové brusle se dají postupně roztahovat a upravit přesně podle aktuální velikosti nohy dítěte. Ty pak fungují naprosto perfektně. Mají ochranu proti uklouznutí při beuslení. Tyto brusle můžete zvětšit i o několik čísel. 

 

Jak vybrat ty správné brusle, aby nám sloužily co nejdéle? 

Když už máme správnou velikost, dále je to o materiálu, z něhož jsou vyrobeny. Čím kvalitnější a odolnější je materiál, tím vám déle vydrží. Brusle přitom mohou být ze speciálně vyztuženého plastu nebo kůže. Oblíbené jsou i imitace kůže. 

Při výběru bruslí také věnujte pozornost typu použitých nýtů, protože mohou být hliníkové, tedy i nejméně odolné vůči mechanickému poškození. Pak existují i ocelové, které však nejsou příliš odolné vůči deformaci. Nejlepší jsou měděné nebo dvojité měděné. 

No a pak je samozřejmě důležité i to, z jakého materiálu je čepel. Jestli je uhlíková nebo nerezová. Někde není možnost výměny čepele, lepší modely pak umožňují výměnu. 

 

Hokejové brusle nebo krasobrusle? 

K základním rozhodnutím při výběru bruslí patří také to, zda hokejové nebo krasobruslařské brusle. Pro začátečníky jsou vhodnější spíše hokejové brusle, které mají pevnou konstrukci a zajišťují tak dobrou stabilizaci. Šetří nás od vyvrtnutí kotníku. Dodatečné zesílení na patě pak chrání Achillovu patu. Jsou více bezpečné. Krasobrusle jsou vhodné pro lidi, kteří zvládli základy bruslení. Jsou vhodné pro skákání, piruety a spirály. Potřebují více sofistikovaného pohybu. Jsou užší, nemají plastové brnění, rám je těžší a delší a nože mají na konci speciální zoubky. Poskytují větší manévrovatelnost a používají se hlavně pro rychlou jízdu. 

Brusle na zapínání nebo tkaničky? 

Dalším dilematem při výběru bruslí mohou být tkaničky nebo zapínání. Obojí má své pro i proti. Díky šněrování bota lépe sedí na noze. Nicméně jejich zavazování představuje časově náročný proces. Zapínací brusle vám ušetří čas, ale zase jsou náchylné k uvolnění a mohou se snadno poškodit. Hokejové brusle mají v poslední době spíše zapínání než zavazování.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz