Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Jak si vybrat ty správné pánské plavky

19.05.2021 00:00:00

I když si muži nemohou vybírat z nepřeberného množství typů, stylů a barev plavek, jako ženy, ani oni si však už dneska nemohou stěžovat. Nabídka pánských plavek je široká a jejich možnosti jsou tedy nepřeberné. Škoda jen, že s nimi čeští muži stále ještě neumí pracovat. Pojďte to změnit, pomůžeme vám. Poradíme vám, jak si vybrat ty nejlépe padnoucí plavky.

Jednotlivé pánské plavky se od sebe liší především délkou nohavic. Muži si mohou vybrat klasické slipové plavky bez nohavičky, s krátkou nohavičkou, kdy jde o boxerky nebo také tzv. aquashorts a pak jde o plavky s dlouhou nohavičkou, která může sahat do půl stehen, ale i po kolena. Většina mužů má však nejraději plavky kraťasové. Tento typ plavek je totiž de facto univerzální. Neuškodí žádné postavě.

Co je ale skutečně moderní?

Aktuálně se jeví, že slipové plavky vyšly z módy. Nahradily je volné plavky s delší nohavičkou, které vynikají svým volným stylem. Faktem však je, že ty jsou zase zapovězeny na valné většině koupališť. Tam můžete pouze v plavkách, které jsou přímo na tělo. Pokud tedy nefandíte ani slipům, pořiďte si boxerky. Ostatně ty jsou také i nejslušivější.

Jak poznáte, že vám plavky dobře sedí?

  • Boxerky musí být upnuté na tělo. Nikde nesmí plandat. Měly tělo krásně obepínat.
  • Plavky musí být pohodlné.
  • Jednobarevné plavky zeštihlují.
  • Vysocí a hubení muži by si měli pořídit plavky šortkového střihu. Jejich pestrobarevný vzor jim pak přidá na šířce.
  • Chlapi jako hora by pak měli upřednostnit plavky střihu šortek s delší nohavičkou. Boxerky, ani slipové plavky pro ně nejsou zrovna tou nejlepší volbou.
  • Pro všechny ostatní muže jsou dobrou volbou plavky střižené jako boxerky.
  • Při svém výběru plavek nepodceňujte sílu barvy ani vzoru.
  • Slipové plavky se hodí pro sportovní plavání, rekreační potápění i vodí radovánky v aquaparku.
  • V neposlední řadě své plavky vybírejte nejen podle své peněženky nebo módních trendů, ale hlavně s ohledem na tom, kam v nich budete chodit a jakou máte postavu.
Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz