Jak si vybrat sportovní sluchátka

Jsou sportovci, kteří si své sportování bez sluchátek vysloveně nedokáží představit. Poslouchají v nich hudbu nebo třeba audioknihu. Pomáhá jim to zvládnout větší vzdálenost, zlepšuje jim to tempo a mohou díky tomu i zvládnout různé krize. 

 

Mnoho sportovců sportuje s klasickými sluchátky, protože jim to nevadí. Někdo s nimi ale sportovat nedokáže. Navíc je mohou poměrně snadno ztratit. Nejsou pro stavěné sport. Trpí pohybem i pocením. Sportovní sluchátka jsou odolné vůči potu, dešti a otřesům. Speciální sluchátka jsou dokonce tak vodotěsná, že je můžete použít i u plavání. 

Jak by měly sportovní sluchátka vypadat? 

Sportovní sluchátka by měly dobře sedět na svém místě. Měly by mít nízkou váhu a kompaktní rozměry. No a jak bylo výše již řečeno, měly by být také i potu odolné a voděodolné. U bezdrátových sluchátek je nutné se při výběru zaměřit na výdrž baterie. Dále si u sluchátek všímejte kvality reprodukce hudby. 

 

Jaké sluchátka jsou ty nejlepší? 

Nejrozšířenější a také i nejoblíbenější jsou tzv. drátová sluchátka. K pohybovým aktivitám jsou pak vhodnější špunty nebo pecky, které jsou mnohem lehčí a skladnější. Tato sluchátka rovněž i drží mnohem lépe zvuk. Taky nemusíte hlídat životnost baterky. Mohou ale občas vyklouznout z ucha. 

 

Bezdrátová sluchátka

Bezdrátová sluchátka dávají větší pocit svobody. I zde máte na výběr ze sluchátek spojených nebo samostatných špuntů s dobíjejícím pouzdrem. Taková sportovní sluchátka by měly být vyrobeny tak, abyste se nemuseli bát, že vám vypadnou z ucha. 

 

Moderní sluchátka do bazénu

Moderní sluchátka do bazénu nepotřebují mít po ruce přehrávač. Některé z nich mají svou vlastní paměť, na níž můžete mít uloženo až několik stovek songů. Mimo to pak mají i rychlonabíjecí baterii, která něco vydrží. Některé slibují i 4 hodiny. Hudby se tedy nemusíte vzdávat ani ve vodě.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz