Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Jak si vybrat paddleboard

02.01.2023 00:00:00

 Chystáte se na dovolenou k vodě a už se nemůžete dočkat až vyzkoušíte nějaké sporty? A už jste vyzkoušeli paddleboard? Je to unikátní způsob odpočinku, o němž věříme, že si ho zamilujete. Poradíme vám, jak si vybrat ten správný paddleboard. 

 

Jak si vybrat ten správný paddleboard

Paddleboardy se od sebe liší svou velikostí, pevností, výtlakem a dalšími konstrukčními parametry. Proto je vždy důležité si nejprve ujasnit, kde ho budete nejčastěji používat. Myšleno je tím jestli na klidné vodě, v mořských vlnách nebo k závodům. Každý z nich totiž potřebuje něco jiného. 

 

Allround paddleboard

Allround paddleboard sedne každému bez ohledu na zkušenosti. Prkno má kulatou tupou špičku a je dlouhé 300 až 330 cm a široké 75 až 85 cm. Jde o univerzální paddleboard, který je stabilní, odolný, skladný, ale také má malou podélnou tuhost a omezené konstrukční možnosti. 

Touring paddleboard

Touring Paddleboard umožňuje i několikahodinové výlety po vodní hladině. Je mnohem širší než allround paddleboard, také je delší, protáhlejší a má větší nosnost a výtlak. Špička jde do ostrého úhlu, aby kladla menší odpor. Tento paddleboard je stabilní a vhodný i pro více osob. Velmi komfortní a rychlý. Méně často se přetáčí. Není úplně vhodný pro malé děti a naprosté začátečníky. 

 

Wind paddleboard

Pokud máte rádi vodní sporty, bude se vám líbit wind paddleboard. Je ideální pro děti i začátečníky. Tvarově vychází z allroundu doplněn je ale o speciální středovou ploutev, která pomáhá držet směr, což se hodí hlavně v situacích, když plujete proti větru. Jde o kombinaci paddleboardu a windsurfu. Jsou to lepší modely vybavené skluzovou hranou. Má velkou nosnost a výtlak. Je velice komfortní. 

Yoga paddleboard

Pokud chcete na vodě také posilovat, zkuste si vzít na vodu yoga paddleboard. Má po stranách šikovně nainstalovaná madla. prkno je široké s hranatými konci a celkově je uzpůsobeno tak, aby mělo co největší výtlak a stabilitu. 

 

Závodní paddleboard

Pro vysoké výkony je ideální závodní paddleboard, race paddleboard. Jsou dlouhé 380 cm a široké 58 až 74 cm. Dokáží vyvinout opravdu vysokou rychlost. Velmi dobře drží směr. Mají velký výtlak a jsou pevné. Bohužel i velmi nestabilní. 

Wave paddleboard

Jak naznačuje anglický název, tento paddleboard využijete především tam, kde jsou velké vlny. Díky své prohnuté konstrukci a zableným bokům je paddleboard skvěle přizpůsoben plutí po vlnách. Díky tomuto tvarování na něm neztratáte balanc a rozbouřené vody si užijete na maximum. Tyto paddleboardy jsou stabilní, snadno ovladatelné a skvěle drží směr. Behodí se však na klidnou vodu, protože tam kladou příliš velký odpor a jsou pomalé. 

Rybářský paddleboard

Pokud byste si rádi zarybařili přímo z vodní hladiny, můžete. Nemusíte mít k tomu loď, postačí vám paddleboard. Rybářské paddleboardy se podobají touring paddleboardu, jsou jen výrazně širší a mají v balíčku spoustu praktických vychytávek pro rybaření, jako držáky, chladící boxy a sedačky s opěradlem. Skýtají rýbaři hodně místa. Jsou velmi stabilní. Mají protiskluzový povrch. Jsou velmi odolné a skvěle se ovládají. Jsou ale pomalejší. 

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz