Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Jak si vybrat a nosit šortky

18.05.2021 00:00:00

Šortky i kraťasy by neměly chybět v žádném šatníku, sluší totiž nejen mužům, ale i ženám. Jen je nutné vybrat si takové, které vám padnou. Pozor však, dámské a pánské šortky se vybírají zcela odlišně. Jak je tedy vybírat, aby nám sedly jako ulité?

Jak vybírat dámské šortky

  • Ženy si typ šortek vybírají převážně podle toho, jaké mají nohy. Hot pants patří mezi ten nejkratší typ šortek a určeny jsou ženám s výstavníma nohama a pevným pozadím. Jinak totiž nebudou vypadat pěkně. Tyto kraťasy nemilosrdně odhalí každou nedokonalost. Pozor, to však neznamená, že jsou určeny příliš štíhlým nohám. Nohy s propadlými stehny (tedy tam, kde je mezi nimi mezera), Hot pants příliš nesvědčí.
  • Balonkový střih šortek vypadá perfektně, na ramínku. Možná i proto je tolik oblíbený. Tento střih je určen mladým dívkám s perfektní postavou. Jim také sluší nejvíce.
  • Ženám nad dvacet doporučujeme spíše šortky ve stylu trenýrek se podobají těm klasickým pánským trenýrkám. Jsou skvělé v tom, že toho dokáží spoustu zamaskovat. A to jak stehna, tak i povadlejší zadek. Ohromně však sluší i ženám se sportovní postavou.
  • Bermudy mohou být různě dlouhé a sluší vesměs všem ženám. Ty nejdelší mohu končit dokonce pod koleny. Avšak i přesto, že si myslíte, že nemáte zrovna výstavní nohy, volte raději délku šortek těsně nad kolena. Tato délka je totiž nejvíce slušivá a opticky nezkracuje nohy.

Jak vybrat ty správné pánské šortky

Muži při svém výběru šortek nehledí ani tak na své nohy, zajímá je především jejich střih. I když, samozřejmě i oni chtějí, aby jim slušely. Základem dobrého výběru je správná volba velikosti. Jenomže právě v ní muži nejvíce chybují. Obvykle si kupují zbytečně velké šortky.

Jak by měly vypadat dobře padnoucí šortky?

Dobře zvolené šortky mužům pěkně obepínají zadek i stehna. Pozor, kraťasy nesmí být příliš těsné a rozhodně nesmí nikde tlačit. Pravdou je, že mnozí muži inklinují spíše k dlouhým šortkám, ve skutečnosti jim však více sluší ty kratší. Dlouhé šortky jim totiž opticky zkracují délku nohy. Důležitou volbou je rovněž i jejich materiál. Jelikož v nich muži chodí po celý den, měli by volit po takových, které jsou ušity z lehkého, vzdušného a dobře prodyšného materiálu. Optimálně by měly být ušity z nemačkavého materiálu neutrálních barev.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz