Plavky 2024

Už nyní pro Vás máme nabídku plavek 2024 . Těšit se můžete na dámské plavky. U nás naleznete jak tolik oblíbené jednodílné plavky, tak i dvoudílné plavky. Nezapomínáme ani na muže - pánské plavky. Holky mladšího věku zaujmou dívčí plavky.  Pokud si potrpíte na značkové zboží, tak vás jistě zaujmou luxusní plavky. Pokud je plavání vašim koníčkem, podívejte se na sportovní plavky. Maminky jistě uvítají kojenecké plavky. A ze starých kolekcí uděláme plavkový výprodej.

 
 

Luxusní spodní prádlo  

Eshop luxusnipradlo.cz je tady pro Vás již 15 rok. Od začátku jsme se specializovali na luxusní spodní prádlo, ale vyslyšeli jsme přání dalších zákazníků a nabízíme spodní prádlo pro všechny kategorie. U nás si tedy jistě vyberete. Luxusní prádlo značek jako Anita, Calvin Klein, Felina, Naturana, Obsessive, Selmark a Triumph. Pro hezké chvíle se podívejte na široký výběr erotického prádlo, především korzetynoční košilkytanga a rafinované kalhotky. Nezapomínáme ani na spodní prádlo pro maminky - mateřské podprsenky Anita a jiné. Kdo pojede na dovolenou, uvítá nabídku plavek. Dámské plavky nabízíme jak jednodílné, tak dvoudílné, odvážné bikiny a monokiny. V zimních měsících se příjemně zahřejete v županech - dámské župany a pánské od značek Taubert a Vestis jsou kvalitní a luxusní. Našim cílem je, abyste si eshop www.luxusnipradlo.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod pro spodní prádlo a dámské spodní prádlo, ale i pánské spodní prádlo hledali vždy u nás. Luxusní prádlo.cz je pro vás zárukou a garance kvalitního eshopu.

 
 

Spodní prádlo

Většina lidí si už pod pojmem spodní prádlo představuje lehce provokující sexy podprsenky, kalhotky, či neodolatelná tanga. Sexy dámské spodní prádlo nemusí být však nutně vyrobeno z krajky, či saténu, ale i kvalitní bavlna může být zárukou neodolatelnosti prádla. Hlavně však záleží na střihu a stylu provedení, kolik bude muži povoleno, aby viděl a naopak zatajeno, aby si sám domyslel. Sexy dámské spodní prádlo bude však krásným dárkem nejen pro vašeho partnera, ale také i pro vás.

 
 

Luxusní prádlo a plavky 

Spodní prádlo prodáváme již 18 let a jsme opravdu specialisti. Krom eshopu, prodáváme spodní prádlo také v kamenných prodejnách. Konkrétně v Ostravě máme čtyři prodejny. Tři prodejny Luxusnipradlo.cz a značkový obchod Triumph. Dále máme prodejnu Triumph v Olomouci - galerie Šantovka. To je pro Vás zárukou, že spodnímu prádlu rozumíme. Pro nákup Vám doporučíme nejprodávánější značky spodního prádla. Zákaznici velmi rádi kupují spodní prádlo Triumph, dále specializované spodní prádlo na nadměrné velikosti a to spodní prádlo Anita a Felina. Mladé slečny u nás rády nakupují italské spodní prádlo Lormar a Sielei. Léto se blíží mílovými kroky a je čas se podívat po nových plavkách. Plavky pro tuto sezónu budou opět velmi krásné a odvážné. Hitem budou bikini, ale klasické jednodílné a dvoudílné plavky budou vévédit prodejům. Plavky 2024 můžete u nás nakupovat již nyní.

 

 

Župany 

Vyberte si z naší nabídky županů pro muže i ženy. V nabídce máme dámské i pánské župany různých velikostí, vzorů i barev. Pro chladné večery i příjemná rána, máme pohodlné froté župany, které jsou nejenže pohodlné, ale také vás ochrání před prochladnutím a z těla odstraní poslední kapičky vody. Saténové a bavlněné župany jsou ideální pro letní období. Pakliže hledáte ideální dárek, doporučujeme luxusní župany značky Vestis , L&L nebo DKaren

 

 

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců ve společnosti GEMINI CZ 2000 s.r.o. (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012810),
který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu
bude zařazeno 24 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání. Proškolením našich
zaměstnanců dojde ke zvýšení jejich znalostí a tím zvýšení konkurenceschopnosti naší firmy.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce, atd.
2)  Zlepšení dovedností v obecných IT znalostech s cílem zvýšení jejich kvalifikace.

 

 

 

 

 

   

Jak se vypořádat s pícháním v boku při běhání?

28.06.2023 15:00:00

Asi každý běžec někdy při běhání zažil nepříjemnému píchání v oblasti břicha, tento stav se označuje jako běžecká kolika. K tomuto jevu však dochází i při jiných pohybových aktivitách, a to i v těch vyplývajících z každodenních povinností, jako je úklid či mytí oken nebo zahradničení. 

Fotka od StockSnap z Pixabay 

Co je běžecká kolika? 

Chcete-li najít řešení problému, musíte nejprve pochopit jeho povahu. V případě koliky se s největší pravděpodobností skrývá v hladkých svalech, konkrétně jejich stazích při fyzické aktivitě. Právě tato část našeho těla způsobuje přetrvávající bolest při běhu. Anatomie je však u každého podobná, tak proč se tímto problémem nepotýká každý a proč je tak nepravidelný. Bez významu samozřejmě není ani momentální stav našeho těla, ale to není vše, velkou rolí hraje i zátěž trávícího systému při tréninku, a tak za zvážení běh nalačno. Kolika může být způsobena řadou faktorů, jak technikou běhu, polohou při běhu, tak samotnou stravou. 

 

Příčiny píchání během běhání 

Příčiny koliky se neustále studují, ale odborníci stále nejsou schopni určit přesnou příčinu jejího výskytu. Za jeho vzhled je neodvolatelně zodpovědný stav našeho těla, trávicí procesy, strava nebo námaha neadekvátní možnostem našeho těla. To je však jen část lékařských důvodů pro koliku. Většina odborníků viní z bolesti, která při běhu bolí, následující faktory: 

 • mechanická poranění trávicího systému 
 • trénink není přizpůsoben možnostem těla 
 • nesprávné dýchání 
 • příliš tučná a těžká strava 
 • nesprávné držení těla během tréninku 
 • napětí, křeče a nadýmání břicha 
 • krátká přestávka mezi jídly a fyzickou aktivitou
 • stres
 •  anomálie v trávicím systému 

Výše uvedené důvody jsou jen zlomkem příčin koliky, ale toto jsou faktory, které je způsobují zdaleka nejčastěji, a proto se vyplatí zaměřit se především na ně, abychom se zbavili běžecké koliky. Nezapomínejme na pořádnou rozcvičku před tréninkem, která naše tělo připraví na námahu. Je však třeba připomenout, že v případě vysoké frekvence koliky bychom měli jít k lékaři, aby vyloučil tělesné nemoci, které ji mohou způsobit. Kromě toho změříme síly na záměry, aby fyzická aktivita byla přizpůsobena možnostem našeho těla. I týdenní pauza od tréninku má vliv na kondici, proto dbejme na to, abyste tělo nepřetěžovali, zvláště po pauze od tréninku. 

 

Jak si pomoci

Prevence je klíčem k odstranění problému, ale když se objeví, vyplatí se vědět, co s ní. Vzhledem k běžnosti tohoto jevu, by měl mít každý sportovec vyvinuté vlastní metody, které mu poskytují úlevu. Nejčastěji jde o: 

 • zpomalení tempa běhu
 • stisknutí oblasti bolesti 
 • protažení břišních svalů 
 • prohloubení dechu 
 • zadržení dechu na několik vteřin 
 • střídavě protahujte a vtahujte žaludek
Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz