Jak se v zimě udržovat v kondici?

Zima je obdobím, kdy trávíme více času doma, což se bohužel promítá do poklesu formy. Nízké teploty a bahno venku, sníh, by ale neměly být důvodem k omezení fyzické aktivity. Kondici můžeme posilovat v každém ročním období, a pokud nechceme vypadnout z formy, musíme se o pohyb starat i v zimě. 

Jak se v zimě udržovat v kondici

Zimní sporty jsou nejoblíbenější formou udržování kondice v zimě. Jde o lyžování, horskou turistiku a snowboarding. Pamatujte si přitom, že byste měli mít k tomu kvalitní lyžařské bundy, teplé čepice a další části oblečení. 

Jak se udržovat v zimě v kondici? 

Mezi zimní formy, které vás v zimě dostanou do kondice je nordic walking nebo běh. Dobrý je i trekking, běžkování, sáňkování, lyžování nebo  bruslení. 

Nezapomeňte u toho na termoaktivní spodní prádlo

Termoaktivní prádlo se vyznačuje funkcí termoregulace a odvodu vlhkosti. Tělo zůstane v suchu i při intenzivnějším tréninku. Díky speciálním vláknům je pot odváděn ven a rozváděn po oblečení tak, že se může velmi rychle odpařovat. Regulace teploty pomáhá udržovat stabilní tělesnou teplotu a chrání před přehřátím a podrážděním látky. Termoaktivní materiál také zabraňuje růstu bakterií, které by se mohly množit ve vlhkém prostředí. 

 

Při pobytu venku nezapomeňte na vhodnou větruodolnou bundu. Pod tu bundu se vyplatí obléknout termoaktivní tričko. Nezapomeňte na pohodlné a stabilní obutí.

Stránky mohou obsahovat produkty určené pro starší 18-ti let.

Je mi více než 18.

Vstoupit
Odejít
Tvorba a pronájem eshopů BINARGON.cz